GHD WORKSHOP

2016 spalio 7 in Grožis, Renginiai - Komentarų nėra

Sveiki! Kaip džiaugiuosi, jog pagaliau suradau momentą, kuomet galiu ramiai atsisėsti už skirti laiko mylimai veiklai – blogo rašymui. Šiuo metu mano gyvenimo rimtas ir tempas yra nepalankūs tinklaraščio kasdieniam pildymui, todėl stengiuosi prasmingai išnaudoti kiekvieną laisvą minutę. Ir, kas be ko, rašyti apie grožį bei madą man patinka žymiai labiau nei apie savaiminius ekonomikos stabilizatorius ir jų poveikį pasiūlai ir paklausai.

ghd-seminaras_7ghd-seminaras_10ghd-seminaras_9ghd-seminaras_3

Šiandien norėčiau šiek tiek parodyti jums GHD seminaro akimirkas bei papasakoti, ką gi mes ten veikėme. Iš tikrųjų į šį seminarą mane pakvietė InHair parduotuvė, kuriai aš esu už tai labai dėkinga. Aš nesu artimai pažįstama su GHD plaukų formavimo priemonėmis, nes teko artimiau “pabendrauti” su šio gamintojo produkcija tik vieną kartą, maždaug prieš 9 mėnesius. Tiesa, nesu girdėjus nei vieno neigiamo atsiliepimo apie GHD. Pavyzdžiui, GHD Platinum tiesinimo žnyples giria visi, nes jos naudoja saugų plaukams karštį, kurio dėka tiesinimo rezultatas – sveikesni, stipresni bei blizgesni plaukai. Ir viskas tik vieno prabraukimo dėka. Kaip ten sakoma? Svajonė lik sveika?

Seminaras prasidėjo nuo naujos kartos GHD Aura plaukų džiovintuvo pristatymo, kuris sukurtas pagal naująją Laminair technologiją; jos dėka yra užtikrinama 65% daugiau koncentruoto, neturbulencinio išpučiamo oro, todėl kiekviena sruoga yra džiovinama atskirai, taip užtikrinant aukščiausio lygio rezultatus. Beje, jis veikia žymiai tyliau nei įprasti plaukų džiovintuvai. Modeliu tapo Mažena, kuri, ačiū Dievui, atėjo dar su šlapiais plaukais, todėl plaukų džiovintuvą išbandėme būtent ant jos plaukų. Aš esu megėja džiovinti plaukus nuleidus galvą ir nenaudojant net plaukų šepečio, todėl stebėti, kaip formuojasi apimtis vien džiovintuvo dėka buvo labai įdomu. Jei dar naudoti ir fiksavimui skirtas priemones, rezultatas bus dar tobulesnis. Aš niekada nežiūrėjau į džiovintuvą kaip į šukuosenos formavimo prietaisą, bet nuo šiol stengsiuos kuo dažniau praktikuotis namų sąlygomis.

ghd-seminaras_2ghd-seminaras_6ghd-seminaras_8ghd-seminaras_5

Kiekvienas turėjo galimybė išbandyti kiekvieną GHD priemonę, bet aš pasidaviau ir atsisėdau į modelio kėdę. Nuostabioji Vytautė, remdamasi GHD trenerės parodyta technika, sugarbanavo ir mano plaukus. Man labai patiko rezultatas! Be to, garbanos man tikrai tinka, ypač po plaukų šviesinimo, tačiau mano plaukas visiškai nereaguoja į jokias formavimo priemones. Plaukai išsileidžia po pusvalandžio ir tampa tokie pat tiesūs, lyg būtų ištiesinti su žnyplėmis… Bet kokiu atveju aš myliu garbanas, todėl artimiausiu metu planuoju įsigyti tiesintuvą (taip, tokio neturiu) ir pradėti tobulinti savo įgūdžius. Tiesa, frazė tobulinti savo įgūdžius čia netinka, nes plaukų formavimo įgūdžių pas mane nerasta, o kai įgūdžių nėra, nėra ką ir tobulinti. Žodžiu, aš rimtai pasiruošusi išmokti dirbti su tiesinimo žnyplėmis!

Vėliau vakarą sėkmingai užbaigėmė besifotografuodamos su savo šukuosenomis ir gerdamos kavą. Dar kartą ačiū InHair už šį vakarą. Visą GHD asortimentą galite apžiūrėti čia.

photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×