GO UN-NUDE SU MAYBELLINE SUPER STAY MATTE INK

2018 gegužės 26 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Go Un-Nude with attitude! Maybelline New York pagaliau atkeliavo su naująja Super Stay Matte Ink skystų lūpdažių palete. Šį kartą spalvos visai kitokios ir, mano manymu, patiks visiems dar labiau! Nes kam nepatinka nude lūpdažiai? O šioje kolekcijoje jų net 5: nuo labai atsargių ir ramių iki itin atkreipiančių dėmesį. Pats šviesiausias yra 60 Poet, klasikinis nude yra 65 Seductress, tamsesnis oranžinis nude yra 75 Fighter, violetinis-pilkas – 90 Huntress, o violetinis – 95 Visionary. Jau esu pasakojus apie pradžioje pasirodžiusias spalvas čia, o jei norite susipažinti su Un-Nude kolekcija iš arčiau, skaitykite toliau!

Kas čia per lūpų dažai ir kuo jie tokie ypatingi? Supe Stay Matte Ink yra mano pati mėgstamiausi skysti lūpų dažai, kurie iš tikrųjų išsilaiko visą dieną! Labai smagu, kad kokybiška priemonė yra lengvai prieinama: nekainuoja kelių dešimčių eurų ir galima rasti visur, kur prekiaujama Maybelline New York kosmetika. Jų konsistencija yra nei skysta, nei tiršta – per viduriuką. Pigmentacija yra tobula, nors pačiam šviesiausiam 60 Poet atspalviui reikia pusantro/dviejų sluoksnių. Kalbant apie rezultatą po aplikavimo, tai reikia duoti lūpų dažams gerai išdžiūti, nes kol jie nėra visiškai išdžiūvę, gali šiek tiek sulipti. Lupų dažams visiškai išdžiūvus, lūpos yra 100 proc. matinės, neatsispausdina ant jokių puodelių, atlaiko visus dienos valgymus (net ir riebų maistą), o vakare nusivalo su aliejaus pagrindo makiažo valikliu (su miceliniu vandeniu nusivalyti tikrai nepavyks). Ar džiovina lūpas? Man – ne. Taip, aš jaučiu juos ant lūpų, tačiau tas jausmas nėra kažkoks nervuojantis ar ypatingai sausinantis. Tiesa, prieš naudojimą nereikia pamiršti gerai nušveisti lūpas bei jas sudrėknti. Išsilaiko tikrai labai ilgai, bet viskas priklauso nuo atspalvio: šviesesni išsilaikys be jokių pataisymų nuo ryto iki vakaro, o tamsesni gali nusivalyti per lūpų viduriuką, tačiau tai yra lengvai pataisoma per kelias sekundes.

Ar rekomenduoju? Tikrai taip! Jei dar niekada nesate bandę šių nuostabių lūpų dažų, tai patariu kuo skubiau bėgti į parduotuvę ir įsigyti 65 Seductress atspalvį, kuris šiuo metu yra mano pats mėgstamiausias. Kodėl reikia bėgti? Nes nemanau, kad tokie nerealūs atspalviai ilgai gulės parduotuvių lentynose!

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina: apie 9 eur

60 Poet

65 Sedustress

75 Fighter

90 Huntress

95 Visionary

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×