GYVATĖS RAŠTO AVALYNĖS DERINIMO SUBTILYBĖS

2019 balandžio 8 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

Gyvūnų raštai karaliauja mados olimpe jau antrą (ar jau trečią?) sezoną iš eilės. Tai reiškia, kad praeitais metais įsigyti drabužiai vis dar yra tokie pat aktualūs ir madingi (tiesa, nemėgstu žodžio madingas, nes esu už stilių, o ne madų sekimą), todėl giliai spintoje slėpti jų kol kas nereikia. Zebrai, tigrai, leopardai, gyvatės – visas safaris, tačiau aš šiandien noriu trumpai pakalbėti apie tą, kuris man yra labiausiai prie širdies. Apie gyvatės raštą. Gyvatės raštas yra gana dviprasmiškas, nes šie ropliai išsiskiria savo ryškia ir akį traukiančia oda, kurioje susijungia keli skirtingi atspalviai ir piešiniai. Dėl to šio rašto avalynė yra visiškai nebanali ir išsiskirianti. Tačiau kaip ją derinti?

Derinant tokio rašto avalynę ir norint atrodyti elegantiškai ir neperžengti ribų, reikia įsiminti labai paprastą taisyklę. Gyvatės rašto bateliai, aulinukai, basutės, žodžiu, bet kokia avalynė turi būti pagrindiniu įvaizdžio akcentu. Prie tokių batų drabužius reikia rinktis tokius, kurie papildo įvaizdį ir atkreipia dėmesį būtent į avalynę. Ir, aišku, sėkmingiausias bus tas derinys, kuriame drabužių spalvos atkartos roplio odos raštą. Tokiu būdu jūsų įvaizdis bus harmoningas ir išlaikytas. Aš, pavyzdžiui, prie gyvatės rašto aulinukų derinau paprastą smėlio spalvos megztinį ir meškiuko stiliaus paltą. Ir megztinis, ir paltas yra vienspalviai, tačiau skirtingų faktūrų, kas suteikia deriniui įdomumo neperkraunant jo nereikalingais raštais. Taip pat pasirinkau 100 proc. sėkmės ingredientą: juodus patrumpintus džinsus. Visų pirma, tokie džinsai yra labai paprasti ir aktualūs. Ir antra, aulinukai nėra uždengiami. Taigi, visų mano pasirinktų drabužių spalvos atsispindi aulinuku rašte. Kaip ir sakiau, harmonija yra sėkmės garantas!

Kalbant apie aksesuarų pasirinkimą, tai ryškių aksesuarų irgi rekomenduočiau atsisakyti, ypač jeigu tai paprasta, pigi bižuterija. Be to, atsisakykite pėdkelnių ir kojinių – jie nupigins įvaizdį. Aišku, jeigu kalba eina apie aulinukus, tai kojinių nereikia tiesiogiai atsisakyti, o tik užtikrinti, kad jų nesimatytų. Taip pat teks atsisakyti ir aksesuarų su kitų gyvūnų raštais. Aš savo atveju pasirinkau smėlio spalvos skrybėlę bei juodą rankinę.

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f/1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×