5 HAIR CARE ESSENTIALS

2016 lapkričio 4 in Grožis - Komentarų nėra

Plaukai, plaukai, plaukai! Visi mes norime turėti gražius ir sveikus, o kai kurie ir ilgus plaukus. Plaukai tai tarsi aksesuaras, kuris puošia jus kiekvieną mielą dieną. Nors aš labai daug bėdų su plaukais niekada neturėjau, bet rūpintis jais niekada nenustoju. Mano plaukai nėra nei sausi, nei riebaluoti, jie tiesiog normalūs, tačiau labai mėgsta veltis. Šiandien norėčiau papasakoti apie penkias priemones, kurių pagalba mano plaukams pavyksta atrodyti padoriai. Pradedam?

hair-care-essentials_6PLAUKŲ ALIEJAI

Plaukų aliejus pradėjau naudoti dar 12 klasėje, kai viename konkurse laimėjau Moroccanoil plaukų priežiūros rinkinį, kuriame buvo šampūnas, kondicionierius ir aliejus. Nuo to laiko taip ir nenustojau jų naudoti. Aišku, stengiuosi kiekvieną kartą išbandyti vis kažką naujo, bet aliejukas mano kasdienėje plaukų priežiūros rutinoje yra būtinas. Kaip aš juos naudoju? Tiesiog naudoju 3-4 paspaudimus ant nusausintų rankšluosčiu plaukų, bet jokiu būdu neliečiu šaknų, o paskirstau priemonę nuo plaukų vidurio ir iki galiukų. Tiesa, svarbu iš pradžių išspausti priemonę ant rankų, gerai patrinti, nes šiluma suaktyvina aliejaus poveikį, o jau tuomet paskirstyti priemonę ant plaukų. Šiuo metu naudoju 3 aliejus: Dove Serum In Oil, Davines Oi Absolute Beautifying Potion ir Kiehl’s Smoothing  Oil-infused Leave-in Concentrate. Dar labai rekomenduoju išbandyti Dove Pure Care Dry Oil.

hair-care-essentials_8NENUPLAUNAMI KONDICIONIERIAI

Negaliu išgyventi nė dienos be nenuplaunamo plaukų kondicionieriaus. Aišku, visada naudoju ir paprastą nuplaunamą kondicionierių, tačiau tam, kad plaukus būtų įmanoma iššukuoti iškart po plovimo be jokio streso, aš naudoju vieną iš dviejų šiuo metu turimų leave-in kondicionierių: Gliss Kur Hair Repair With Liquid Keratin Complex arba Oriflame Hairx CC Cream Hair Care Beautifier. Po plovimo nusausinu plaukus rankšluosčiu, pasitepu galiukus plaukų aliejumi, tuomet tiesiai ant plaukų purškiu Gliss Kur (7 paspaudimai) arba Oriflame (3-4 paspaudimai), bet Oriflame iš pradžių purškiu ant rankų, o tuomet jau paskirstau ant plaukų, bet irgi neliečiu šaknų.

hair-care-essentials_7SAUSI ŠAMPŪNAI

Nors esą nuomonių, kad naudoti sausus šampūnus yra nesveika, tačiau, mano galva, vaikščioti neplauta galva yra dar nesveikiau. Aš plaukus plaunu kiekvieną arba kas antrą dieną, priklausomai nuo nuotaikos. Tuo atveju, jei antrą dieną po plovimo nusprendžiu dar pakentėti, būtinai naudoju sausą šampūną. Nežinau, kodėl, bet mūsų rinkoje ne taip jau ir daug sausų šampūnų, o nuėjus į Drogas ar Eurokos, randu vos kelias rūšis, todėl rinktis iš ko nelabai ir turime. Iš visų išbandytų mano mėgstamiausi išlieka būtent Batiste sausi plaukų šampūnai. Juos galima įsigyti Douglas ir Eurokos parduotuvėse. Šiuo metu jų yra įvairių kvapų ir rūšių, tad kiekvienas ras sau tinkantį.

hair-care-essentials_9hair-care-essentials_4hair-care-essentials_3TANGLE TEEZER PLAUKŲ ŠEPEČIAI

Su Tangle Teezer šepečiais draugauju jau trejus metus. Per tiek metų spėjau išbandyti tris rūšis ir bent 8 spalvas/dizainus. Vienus iš jų pirkau pati, kitus gaudavau dovanų, bet visi, kas esą bendravę su manimi realybėje, matė, jog visada su savimi turiu Tangle Teezer šepetį. Namie dažniausiai naudoju paprastus, o į rankinę įsimetu Compact Styler su dangteliu, kuris apsaugo šerelius. Neatsimenu, kada paskutinį kartą naudojau paprastą plaukų šepetį, nes tik Tangle Teezer ir panašaus tipo šepečiai gali iššukuoti mano pastoviai besiveliančius plaukus, o kas dar smagiau – jais galima šukuoti ir šlapius plaukus!

hair-care-essentials_2hair-care-essentials_5INVISIBOBBLE PLAUKŲ GUMYTĖS

Nors Invisibobble plaukų gumytės į mano gyvenimą atėjo vėliau nei Tangle Teezer šepečiais, maždaug prieš 1,5 metų, bet jiems iš karto pavyko užkariauti mano širdį. Jos visiškai nepeša plaukų ir ant rankos atrodo kaip apyrankė. Invisibobble irgi turiu įvairiausių spalvų iš įvairiausių kolekcijų. Be to, norėčiau paminėti, kad Invisibobble irgi prisideda prie rožinio kaspino kampanijos ir padeda moterims kovoti su krūties vėžiu.

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×