IDEALI VIETA VĖLYVIESIEMS PUSRYČIAMS? PINEWOOD BAR LOUNGE

Aš dievinu vėlyvuosius savaitgalio pusryčius.  O jūs? Stengiuosi, kad bent du kartus per mėnesį nueičiau vėlyvųjų pusryčių kur nors out. Nors neturiu nieko prieš lėtus savaitgalio rytus namie, tačiau turėti tradiciją draugių rate kažkur susitikti ir niekur neskubant gražiai pavalgyti man atrodo irgi tobula idėja. Natūralu, kad kažkaip nesinori eiti vis į tą pačią vietą ir geriau išbandyti daugiau kavinių bei restoranų, kad atrastumėte išties pačias geriausias vietas.

Prieš šiek tiek daugiau nei savaitę su draugėmis nusprendėme pagaliau susitikti po ilgo nesimatymo. Norėjau pasirinkti vietą, kur nė karto dar nebuvau, bet seniai norėjau. Iš tiesų tokių vietų yra nemažai, tačiau dažnai būna, kad pamačiau, nepasižymėjau ir pamiršau. Kai pradėjau galvoti, kurgi mums čia reikėtų kartu apsilankyti, prisiminiau apie PineWood Bar Lounge – vietą, kurią daug kartų mačiau Instagram. Ilgai negalvodama paskambinau užsirezervuoti staliuką ir jau kitą dieną susitikome prie mano namų ir kartu nuvažiavome iki Nemenčinės plento pradžios, kur ir yra ši puiki vieta.

VIETA

Pinewood Bar Lounge adresas – Nemenčinės pl. 37, Vilnius. Tai yra pati Nemenčinės plento pradžia, o įvažiavimą rasite pasukę į dešinę už Maximos. Tai yra nedidelis, bet labai jaukus ir stilingas namukas su labai didele teritorij. Yra labai jauki terasą bei staliukai ant žolės – pats tas vasarai! Išties atmosfera labai jauki ir stilinga, o vis tiek per vėlyvuosius pusryčius norisi pasimėgauti ne tik maistu, bet ir atmosfera. Jie savo svetainėje save pristato taip:

“PineWood – tai išskirtinumo standartas Lietuvos gastronomijoje! Čia viskas apjungiama į vieną harmoningą visumą, kurioje dera jauki aplinka, autentiški modernios europietiškos virtuvės patiekalai ir asmeninis dėmesys kiekvienam klientui. Tai vieta, kurioje gamta šoka pagrindinį šokį ne tik pušų viršūnėse – savo dalele ji apdovanoja ir kiekvieną patiekalą, kuris lėkštėje virsta autentišku kūriniu. Kiekvienas elementas yra svarbus ir kruopščiai apgalvotas, derinant ne tik skonį, bet ir estetiką. Juk tik skonio ir estetikos dermėje įvyksta tikra gastronominė evoliucija, kurianti nepaprastą patirtį mums – šios Žemės svečiams.”

APTARNAVIMAS

Aptarnavimas išties puikus, negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio. Personalas labai paslaugus: pasitiko, pasodino, atnešė meniu. Nors buvome sekmadienį ir žmonių nebuvo mažai, tačiau laukti ilgai nereikėjo. Kavą atnešė iškart (be to, paprašiau kavos su grietinėle, nes nevartoju gryno pieno, kurios nebuvo meniu, tačiau man ją paruošė be jokių problemų), o maisto reikėjo palaukti gal tik 15 minučių. Žodžiu, net nespėjome pasimėgauti atmosfera ir pirmu šiltu vasaros sekmadieniu, o jau gavome užsakytą maistą. Ir viską kartu. Labai nemėgstu, kai iš pradžių atneša vienam, o tada visiems kartu reikia laukti kitų patiekalų dar 10 minučių.

MAISTAS

Kokybiškas, skanus ir, kas man labai svarbu, gražiai pateiktas – manau, kad viską puikiai matote iš nuotraukų. Tiesa, šį kartą išbandėme tik vėlyvųjų pusryčių meniu (beje, jie vyksta kiekvieną savaitgalį 9:30-14:00), bet visi mūsų užsakyti patiekalai tikrai nenuvylė.

KAINOS

Sakyčiau, kad kainos atitinka kokybę. Ne, tai tikrai nėra pigi vieta, tačiau bent jau žinote, už ką mokate, t.y. už gražią aplinką, puikų aptarnavimą ir skanų maistą. Jeigu gerai atsimenu, tai vieno vėlyvųjų pusryčių patiekalo kainos svyruoja nuo 9 iki 13 eur, jeigu neklystu. Taip, vieta tinkama labiau progoms, pavyzdžiui, susitikimams su geriausiomis draugėmis, vakarienėms su kolegomis, pasimatymams arba simboliškai atšvęsti kokią nors progą (mamos dienos, tėčio dieną, vestuvių metines ir pan.)

Jeigu trumpai viską apibendrinti, tai likau tikrai maloniai nustebinta. Viskas patiko ir liko tik teigiami prisiminimai, tad manau, kad tikrai dar ne kartą čia apsilankysiu, tik kitą kartą galbūt norėčiau atvykti vakarienės. Tikrai rekomenduoju apsilankyti ir jums, jeigu dar nebuvote!

Adresas: Nemenčinės pl. 37, LT-10105 Vilnius, Lietuva

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

2 Komentarai

 • dovilė - influx.lt 2020 birželio 23 at 10:49

  labai graži tradicija ir dar gražesnė vieta!

  • darjatupcaja 2020 birželio 25 at 1:02

   šį sekmadienį vėl keliausim brunch’int į naują vietą, tai irgi būtinai pasidalinsiu nuomone! 🙂

  Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×