IKEA HAUL

2016 lapkričio 24 in Apsipirkimas, Gyvenimo būdas - Komentarų nėra

Sveiki! Šiandien apie pirkinius pirkinukus, bet ne iš kur nors, o iš pačios Ikea. Aš asmeniškai labai mėgstu Ikea ir apsilankau ten bent kartą per sezoną. Turiu iš ten ir baldų, ir lempų, ir lempučių, ir padėklų, ir puodelių, ir pagalvių, bet vis tiek kiekvieną kartą ten važiuodama kažką randu, nes visuomet stengiuosi kuo dažniau atnaujinti interjerą. Šventiniam laikotarpiui prasidėjus, griebiau draugę ir kartu nuvažiavome ieškoti visokių mielų kalėdinių niekučių. Kaip matote, iš kalėdinių dalykėlių nusipirkau tik patalynę. Visa kita yra tiesiog nelabai reikšmingi daiktai, bet kurių man reikia. Be to, aš jau antrus metus svajoju apie Ikea dirbtinę eglę, bet mano kambary ji sunkiai tilptų, o didelę eglę namams aš nusipirkau jau praeitais metais. O ką jūs dažniausiai perkate, kai važiuojate į Ikea?

pieno putų plakiklis 1,49 eur/  žvakė 0,79 eur/ patalynė 14,99 eur/ augalas 2,49 eur/ puodelis 2,49 eur/ pakabos 1,49 eur

ikea-haulikea-haul_3ikea-haul_1photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×