ĮKVĖPIMAS: FURNOW AND FOREVER #WEAREFUR

2017 spalio 17 in Įkvėpimas, Mada - Komentarų nėra
Kailiai, kailiai, kailiai! Kailis tai yra klasika, kuri visada buvo, yra ir bus aktuali. Aišku, kailiui irgi būdingas sezoniškumas, kadangi artėjant šaltiesiems orams, noras rengtis kailiais tik didėja. Tad apie kailį reikia kalbėti dabar. Nors kailis nepaleidžia savo pozicijos ir yra madingas ne tik kiekvienais metais, bet ir ištisais dešimtmečiais, tačiau spalvos, apdirbimo technologijos ir faktūros kasmet pažeria naujovių ir grįžta su trenksmu su žadą atimančiom inovatyviomis formomis. Šiuolaikinių dizainerių kūriniai iš kailio neturi nieko bendro su visiems gerais pažįstamais tiesaus arba šiek tiek platėjančio kirpimo juodais ar tamsiai rudais kailiniais su nuobodžiomis apykaklėmis. Pastaraisiais metais kailis tampa įkvėpimu ne tik Fendi, Dior ir kitiems mados tendencijų diktuotojams, bet ir jauniems dizaineriams. Pavyzdžiui, net 85  proc. Milano AW 2017 kolekcijų buvo naudojamas kailis.
Šiandien dalinuosi labai įkvepiančia itališko stiliaus puošmenų istorija “Furnow and Forever”, kurioje dominuoja ne tik kailiniai paltukai, bet ir be proto elegantiškos ir akį traukiančios liemenės bei drabužiai ir aksesuarai su kailio detalėmis. Ryšku, spalvota, drąsu, inovatyvu ir naujoviška! Būtent to mums ir reikia iš mados!

liemenė Osman/ akiniai Marni

suknelė Enzo Costa/ apyrankė Tom Ford/ liemenė Fendi/ diržas Saint Laurent

modelis iš dešinės: palaidinė Zac Posen/ sijonas Django Fur/ auskarai Simone Rocha

modelis iš kairės: kailiniai Manakas Frankfurt

modelis iš dešinės: suknelė Enzo Costa/ diržas Saint Laurent/ kailiniai Osman

modelis iš kairės: paltas Liska/ sijonas ir liemenėlė Cruz Bueno/ auskarai Gucci

Ir pabaigai šiek tiek šios įspūdingos “Furnow and Forever” fotosesijos užkulisių akimirkų. Kiekviena detalė apgalvota, net ir tai, kas liko už kadro. buvau įsitikinusi, kad tai 100 proc. studijinės nuotraukos, todėl pamačiusi, kad šios kampanijos fotosesija vyko lauke, labai nustebau.

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×