I’M MOVING?

2016 kovo 16 in Uncategorized - Komentarų nėra

LT Taip! Aš persikraustau! Tik ne į naują butą, miestą ar šalį, bet į naują blogo rašymo platformą. Nuo šiol mane rasite adresu www.luscious-style.com, kur bus dar daugiau įdomių įrašų bei kokybiškų nuotraukų. Esu labai dėkinga jums už tai, kad sekate mano tinklaraštį ir skiriate jam dalelę savo brangaus laiko, tad jeigu ne jūs, tai nebūtų ir mano blogo. Tikiuosi, kad naujas blogo gyvavimo etapas bus dar įdomesnis ir įspūdingesnis!

Beje, naują blogo dizainą bei logotipus man sukūrė Augustė, kuriai esu be galo dėkinga už tai! Jei ir jūs žadate kažką pakeisti savo bloge (vieną smulkmeną ar apskritai viską), tai būtinai kreipkitės į ją. Ji išpildys visas jūsų svajones! Jos kontaktai:

blogas HELLO, IT’S AUGUST ir facebook


EN Yes! I’m moving! But not into a new apartment, city or country, but I’m changing blogging platform. Just type  www.luscious-style.com and you will step into my new virtual world, where you find even more interesting posts and high quality pictures. I’m so thankful to all of you, who follow my blog and dedicate your extremely valuable time to .., so without your support my blog would definitely die. I really hope that you will stay with me during the next phase of the blog existence!

By the way, my new design and logos were created by amazingly talented Auguste. If you want to change something related your blog design feel free to contact her, because she will definitely make sure that all your dreams would come true! Her contacts:

blog HELLO, IT’S AUGUST and facebook

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×