INSTALIFE 2

2015 birželio 22 in Uncategorized - 4 komentarai
instalife2
instagram: @darjatupcaja
LT Jeigu man lieptų išsirinkti patį mėgstamiausią socialinį tinklą, tai aš, be abejo, pasirinkčiau instagram’ą. Nepripažįstų twitter’io, o facebook’ą naudoju todėl, kad iš ten gaunu visą informaciją ir galiu bendrauti su draugais bei pažįstamais. Instagram’as – tai mano apps’as, nes man arčiau širdies yra dalinimasis su išorine aplinka vaizdais iš savo gyvenimo, o ne frazėmis ar įvairiais samprotavimais. Nesu megėja ilgai ir nuobodžiai dalintis tuo, kas vyksta mano galvoje, apie ką tuo metu galvoju, nes tai man yra per daug asmeniška, tad visada sakau taip nuotraukoms ir renkuosi vaizdą.
Kaip jūsų vasara? Mano prasidėjo tik prieš savaitę, todėl nieko naudingo dar nenuveikiau, tačiau šiuos tris mėnesius skirsiu tik sau: DAUG sportuosiu tiek sporto salėje, tiek lauke (jau pradėjau), keliausiu, dirbsiu ir džiaugsiuos tuo, kas yra aplinkui, nes per visus tuos kasdienius rūpesčius vis rečiau ir rečiau kreipiu dėmesį į tai, kas iš tikrųjų svarbu. Geros dienos!
english version will be up soon

4 Komentarai

 • ANDYSTYLE 2015 birželio 22 at 23:59

  cool pics!!! :)))

 • Shannon Boyce 2015 birželio 23 at 0:16

  These pictures are beautiful! Love that nail polish!
  the-creationofbeauty.blogspot.com

 • Sara Chergui 2015 birželio 23 at 16:57

  Gorgeous photos !

  Giveaway, win a pair Polette sunglasses !
  http://thecrimeofashion.blogspot.fr

 • Sheila 2015 birželio 23 at 21:03

  Great photos!! Follow me on IG: @sheislovelyblog 🙂

  xo – Sheila
  http://www.sheislovelyblog.com

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×