IŠ VILNIAUS Į RYGĄ?

2018 vasario 28 in Gyvenimo būdas - 1 komentaras

Šie metai prasidėjo visai kitaip. Kas įvyko? Persikrarusčiau gyventi į Rygą! Na, ne visai persikrausčiau, bet nuo šiol gyvenu tarp Vilniaus ir Rygos. Niekada nemėgau per daug pasakoti apie savo darbo vietą, nes vis dėlto tai yra gana asmeniška, ypač turint omenyje, kad mano auditorija yra lietuviai, tarp kurių didžioji dalis, kaip ir aš, gyvena Vilniuje. Bet atėjo laikas papasakoti šiek tiek daugiau! 2017 metų pabaigoje pasibaigė mano terminuota sutartis praeitame darbe ir pagal sutartį turėjau grįžti dirbti į kitą vietą bei grįžti prie ankstesnių pareigų. Gal kas ir sutiktų daugiau nei pusę metų padirbęs geresnėje vietoje vėl grįžti į seną poziciją, bet tik ne aš. Esu įsitikinus, kad gyvenime visada reikia judėti į priekį, tobulėti, mokytis naujų dalykų, o ne atvirščiai. Būtent dėl to su ramia sąžine parašiau prašymą ir išėjau. Pradėjau dirbti visai kitokį darbą, viename geriausių ofisų Lietuvoje su tiesiogine prasme nerealiomis sąlygomis bei puikia atmosfera. Viskas naujoje vietoje buvo puiku pradedant nuo draugiško kolektyvo ir iki gražaus modernaus ofiso su skandinavišku požiūriu į darbą bei žmones. Tiesa, naujoje vietoje pradirbau tik keletą savaičių. Sulaukiau pasiūlymo iš vietos, kurioje svajojau dirbti apie dvejus metus, tačiau dėl mokslų negalėjau taip kardinaliai pakeisti savo gyvenimo. Dabar mane nelaiko jokie mokslai, nelaiko niekas, todėl be jokių abejonių pasakiau „taip“. Praėjus kelioms savaitėms apsigyvenau Latvijoje, Rygoje, man labai blogai pažįstamame mieste. Kai kas jau tikriausiai žino, bet tikrai toli gražu ne visi – šiuo metu gyvenu Rygoje, o dirbu L‘Oreal‘yje. Aišku, kiekvieną penktadienį grįžtu į Vilnių (kartais porą dieną dirbu iš Vilniaus), o pirmadienį anksti ryte vėl išvykstu į Latviją. Rygoje jaučiuosi taip pat, kaip ir Lietuvoje. Na, tik susikalbu su žmonėmis aš ne lietuviškai, o rusiškai. O ir Vilniuje aš tikrai nevaikštau su įjungtu Google Maps.

Be to, manau, kad atėjo laikas vėl grįžti prie dienos vlog‘ų filmavimo, kadangi man bus žymiai smagiau savo naujomis patirtimis dalintis su jumis, o jums labai tikiuosi, kad bus įdomu žiūrėti! Ką manote?

nuotrauka: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

1 komentaras

 • Mūza 2018 kovo 2 at 11:47

  Labai lauksime vlog’ų! Džiaugiuosi, kad išdrįsai ir turėsime tave ten, bet vis tiek “savą” 🙂 Linkėjimai!

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×