ĮSIRENGTI BŪSTĄ: JAUKUMO LINK SU DESENIO

2021 kovo 9 in Namai - Komentarų nėra

Man visada patiko tai, kas gražu. Visa ta estetika, daiktų ir baldų dėliojimas – visada ši tema man buvo labai artima. Nenuostabu, kad namų įsirengimo procesas man teikia labai daug džiaugsmo. Nors prisipažinsiu, kad kartais tas džiaugsmas būna pro ašaras, pavyzdžiui, kai sienos sunkiai šlifuojasi, kai tenka perklijuoti plyteles, kai tarp laminato plokščių lieka tarpeliai… Ta techninė pusė yra gana sudėtinga, ypač neturint realios patirties ir aukšto pilotažo meistrų, kuriuos įgyvendintų kiekvieną mano norą, o ir padarytų tai greitai ir kokybiškai. Džiaugiuosi, kad didžioji dalis viso to jau praeityje ir galima mažais žingsneliais judėti prie pačios įdomiausios dalies – dekoravimo. Na, gal dar šiek tiek per anksti, tačiau aš jau pradėjau po šiek tiek rinktis ir dėlioti įvairias detales.

Šiame straipsnyje pasidalinau savo svetainės vizija ir minėjau, kad svetainės (ir ne tik, bet kol kas tik apie šią erdvę) sienas puoš būtent Desenio plakatai. Šiandien noriu pasidalinti su jumis, kokius plakatus pasirinkau ir kodėl bei pasidalinti keliais patarimais, kurie man padėjo iš visos galybės išsirinkti tuos 3 pačius pačiausius, kurie ne tik man be galo patinka pavieniui ir gerai atrodo bendrame kambario kontekste, bet ir dera tarpusavyje.

Gal reikėtų iš pradžių šiek tiek papasakoti apie Desenio, tiesa? Viskas prasidėjo nuo meilės menui. Kai švedų pora Martin ir Helena Blomqvist puošė savo naujai pastatytą namą, jiems iš pradžių jiems nepavyko sumažino aido savo svetainėje, kad ir kaip jie stengėsi. Jie nusprendė išspręsti problemą su sienų dekoracijomis, tačiau jie niekur negalėjo rasti tokias, kurios jiems iš tiesų patiktų. Taip gimė idėja sukurti garsą sugeriančius meno kūrinius. Šiandien, praėjus 10 metų, jų gaminiai virto nuo garso sugėrėjų iki aukštos kokybės plakatų ir rėmelių, o ta pati įmonė, kuri pradėjo savo kelią Stokholme, dabar siūlo prieinamą kainą ir madingus interjero sprendimus, kuriuos pristato net į 35 pasaulio šalis.

Tokie plakatai yra puikus sprendimas tiems, kurie nori papuošti savo namus gražiais ir stilingais elementais, tačiau negali arba nenori investuoti į tikrus paveikslus, o savo nuotraukų spausdinime ir kabinime ant sienų nemato prasmės. Štai tam ir yra Desenio – visa gausybė skirtingų dizainų ir išmatavimų plakatų, kurie papuoš bet kurią erdvę. Išties pasirinkimas yra labai didelis, todėl išsirinkti vos kelis bus tikras iššūkis… Norisi ir to, ir ano, ir trečio, bet sienų yra šiek tiek mažiau negu norisi. Kaip aš išsirinkau? Iš pradžių tiesiog peržiūrėjau +/- ką gali pasiūlyti Desenio ir iškart į akį man krito Freddie Mercury plakatas. Prieš porą metų po Bohemijos Rapsodijos filmo peržiūros (kad ir kaip neįdomiai tai skambėtų) tapau tikrai Queen muzikos klausytoja ir iki šiol visada, kai noriu įsijungti muziką, kurį pakeltų nuotaiką, renkuosi būtent Queen. Ir vos tik pamačiusi šį plakatą supratau, kad jis privalo būti garbingai pakabintas mano bute. Man asmeniškai kad šalia kabantys plakatai turi būti kiek skirtingi, pavyzdžiui, kaip mano atveju, vienas – nuotrauka, antras – tekstas, trečias – abstrakcija. Juos apjungia spalvos, kurios taip pat idealiai įsipaišo ir į bendrą kambario interjerą.

Bet prie šios išvados aš priėjau tik po to, kai gerą valandą praleidau bedėliodama 10 plakatų nuotraukas Power Point’e ir vis keisdama juos vietomis. Žinojau, kad tikrai vienas iš jų bus šis su Freddie Mercury, o antras ir trečias – juodas tekstas ant balto fono bei abstrakcija, tačiau kokio konkretaus plakato su tekstu ir kokios abstrakcijos, nežinojau. Tad išvada tokia, kad Power Point’as išgelbės pasaulį! Galu gale pasirinkau 3 vienodo dydžio (50×70 cm) plakatus ir tinkančius jiems rėmelius. Vardinu visus iš kairės į dešinę:

O dabar turiu labai gerą žinią – turiu jums net 25% nuolaidos kodą, kuris galioja tik kovo 9 – 11 dienomis (nuolaida negalioja rėmams ir personalizuotiems printams):

Nuolaidos kodas: DARJATUPCAJA

Beje, ką manote apie rezultatą? Aš esu be galo patenkinta kaip viskas atrodo. Net geriau nei tikėjausi ir jau laukiu nesulaukiu, kol galėsiu jau persikraustyti ir kiekvieną dieną leisti čia.

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×