ĮSIRENGTI BŪSTĄ: NAUJAS GYVENIMO PROJEKTAS – SVAJONIŲ NAMAI

2020 lapkričio 14 in Namai - 2 komentarai

 

Sveiki! Rašau šį straipsnį ir pati dar iki galo negaliu tuo patikėti – turiu savo namus. Na, jie dar visiškai nėra tinkamai gyventi, tačiau teisiškai esu jų savininkė ir po kelių dienų prasidės pirmi įsirenginėjimo darbai. Apie visą procesą ir apsisprendimo užsikrauti sau ant sprando sąlyginai didžiulę paskolą praktiškai nekalbėjau savo soc. tinkluose, tačiau dabar esu pilnai pasiruošusi apsiskelbti, kad nusipirkau butą, kurį reikės įsirengti praktiškai nuo nulio. Tikiu, kad visas procesas užtruks tikrai bent 3-4 mėnesius, kadangi praktiškai viską darysime savo jėgomis (kalbu daugiskaita, kadangi labai daug kur padės tėtis). Pati dėlioju moodbord’us, pati domiuosi visomis būsto įsirenginėjimo subtilybėmis. Laukia tikrai labai įdomi kelionė svajonių namų link. Misija įsirengti būstą oficialiai prasidėjo!

O kalbant apie priešistorę, tai apie nuosavo būsto įsigijimą pradėjau rimčiau galvoti maždaug prieš metus. Nesu iš tų žmonių, kurie ilgai mąsto ir dvejoja, tačiau visas procesas užtruko kiek ilgiau dėl staiga prasidėjusios pandemijos. Per praeitų metų gimtadienį pažadėjau sau iki kito įsigyti būstą. Mano gimadienis bus po 10 dienų, t.y. lapkričio 11 d., tad šią užduoti pilnai įvykdžiau! Mano svajonių namai to be yra 45 kv. m dviejų kambarių butas 2020 metų statybos daugiabutyje. Aišku, neprieštaraučiau 60+ kv. m butui, tačiau reikia žiūrėti realiai į galimybes, pagal kurias mano pasirinktas variantas yra idealus, o ir man vienai tikrai vietos turėtų užtekti.

Kaip dabar jaučiuosi? Esu labai laiminga, tačiau vis dėlto kartais jaučiu nerimą, nes žingsnis gana rimtai ir reikalaujantis labai daug investicijų, tiek pinigų, tiek laiko prasme. Tiesa, jau praėjau visus popierizmo žingsnius, kurie ne tik pareikalavo nemažai laiko, bet ir pinigų: vien už visų dokumentų sutvarkymą nuo kredito sutarties pasirašymo, pirkimo-pardavimo sutarties pasirašymo ir iki hipotekos registravimo bei liūdijimo dėl visiško ir tinkamo atsiskaitymo, teko sumokėti apie 1 tūkst. eurų. Tai jau baisu pagalvoti, kokios išlaidos (tiek planuotos, tiek neplanuotos) laukia toliau, todėl iš vienos pusės džiaugiuosi, kad šiuo metu pagundų kažkur keliauti nėra, o galima ramiai sau remontuotis ir visą dėmesį laisvalaikio metu skirti tam.

Kadangi informacijos šia tema Lietuvos soc. tinkluose ne tiek ir daug, planuoju visą procesą filmuoti ir dalintis savo YouTube kanale. O procesas bus tikrai linksmas, kadangi, kaip jau minėjau, pagalbos turėsiu ne tiek jau daug. Ir taip, interjero dizainerė būsiu sau pati, o jūs galėsite pasimokyti iš mano padarytų klaidų, hah!

Žodžiu, tikslas yra padaryti viską kokybiškai, stilingai, tačiau išleisti kuo įmanoma mažiau. Taigi, ar būtų įdomu stebėti šį procesą? Planuoju pasakoti apie viską nuo sienų paruošimo dažymui iki naujų indų pirkaliojimo. Dalinsiuos savo patirtimi nuo grindų pasirinkimo iki vietų, kur galima įsigyti dizainerių kurtus baldus pigiau.

nuotraukos: Iphone XS MAX

2 Komentarai

 • Dovilė 2020 gruodžio 26 at 19:11

  OI KAIP FAINA IR ĮDOMU
  dalinkis, prašau, tikrai aktualūs dalykai, gal ne už savaitės taip darysiu, bet kažkada irgi noriu savo namų, tad tikraaaai seksiu šią temą :)))

  • darjatupcaja 2021 sausio 2 at 22:57

   būtinai! Antra dalis jau coming soon <3

  Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×