ĮSIRENGTI BŪSTĄ: VONIOS KAMBARYS, MOOD BOARD’AS BEI SĄMATA

2021 sausio 24 in Namai - 2 komentarai

Kadangi įrašai apie netolimos ateities namus sulaukia labai daug susidomėjimo, su mielu noru noriu tęsti šią temą ir dalintis su jumis kuo įmanoma daugiau. Kadangi visi šie procesai man yra visiškai naujas dalykas, dalintis patirtimi yra netgi labai įdomu! Jau spėjau pasidalinti keliais straipsniais čia ir čia, bet ten pasakojau apie eigą, kas po ko sekė, kiek išleista ir pan. Tačiau noriu atskirai pasidalinti su jumis ir kiekvienos patalpos mano sukurtais mood board’ais, nuotraukomis, iš kurių sėmiausi įkvėpimo, bei pasidalinti kas buvo ir kur įsigyta arba planuojama įsigyti.

Šiandien dėmesio centre yra vonios kambarys. Mano vonios kambarys yra gana standartiškas su labai logiškų išdėstymu ir nedideliu plotu. Dabar šia savęs neturiu brėžinio, bet lyg 4,5 kv. m. Sakyčiau, kad standartas, bet tuo ir džiaugiuosi, nes nekilo absoliučiai jokių iššūkių su išplanavimu – viskas buvo suplanuota labai logiškai, kad kiekvienas centimetras turi savo paskirtį. O kodėl pradedu nuo vonios? Nes kol kas tai yra ta patalpa, kuri sparčiausiai artėja link finišo tiesiosios. Kur sėmiausi įkvėpimo? Iš tiesų atsakymas labai paprastas – įkvėpimo ieškojau Pinterest’e. Nes kurgi dar jo ieškoti šiais laikais? Ypač kai anksčiau interjero dizaino tema tau nebuvo itin aktuali. Taip pat peržiūrėjau labai daug YouTube filmukų apie visą eigą, pasidomėjau inovatyvesniais sprendimais, išanalizavau kitų klaidas, peržiūrėjau ir perskaičiau labai daug įvairių apžvalgų pradedant nuo santechnikos ir iki plytelių siūlių užpildų. Žodžiu, jeigu pradedu kažkuo domėtis, tai pasidomiu tikrai nepaviršutiniškai.

 

Viską pradėjau dėlioti į visumą nuo vieno dalyko – terrazo plytelių. Kažkaip įsimylėjau šį raštą ir nusprendžiau, kad privalau jį integruoti į savo vonios kambarį. Ieškodama grindų plytelių voniai radau būtent tokias, kurių ir norėjau, o tada pradėjau viską derinti prie jų. Vienai sienai pasirinkau gana mažas žalias plyteles, o visoms kitoms – paprastas pilkas su šiek tiek tekstūros. Man pasirodė, kad jos turi gerai atrodyti kartu. Noriu tikėti, kad iš tiesų taip ir bus. Kol kas dar sunku pasakyti, nes bendrą vaizdą bus galima įvertinti tik tada, kada bus užpildytos visos siūlės. Bet kol kas tai, ką matai, man labai patinka! Taip pat labai norėjau, kad vyrautų juodi elementai, todėl praustuvo maišytuvas, vonios maišytuvas, vonios sifonas, dušo sistema bei visos kitos detalės bus juodos spalvos, matinės. Girdėjau visokių nuomonių apie tokio spendimo praktiškumą, bet oh well, pamatysiu ir įvertinsiu vėliau pati.

Baldų dar neįsigijau (nes viena spintelė vis dar yra out of stock, o pirkti po vieną nenoriu), bet jau išsirinkau – praustuvo bet maža sieninė spintelė bus pilkos, iš Ikea. Taip pat kažkada ateityje užsisakysiu didelę spintą, kurioje pasislėps skalbimo mašina ir rekuperatorius, tačiau tai bus dar tikrai negreitai. Aliexpress užmačiau labai smagų terrazo rašto rinkinį, kurį sudaro muilinė, stiklinė ir panašūs dalykėliai, kuris puikiai susižais visumoje – irgi planuoju užsisakyti, bet šiek tiek vėliau.

O kalbant apie konkrečius mano pasirinkimus, dalinuosi visais čia pat. Manau, kad tokio pobūdžio informacija tikrai bus naudinga planuojant savo išlaidas. Kaip ir minėjau anksčiau, nesirinkau nei pačių pigiausių, nei pačių brangiausių prekių, viskas kažkur per viduriuką:

Vonia Villeroy & Bosch iš Muresta (čia) – 550 eur

Vonios sifonas Omineres iš Voniaplius.t (čia) -100 eur

Praustuvas Rea iš Pigu.lt (čia ir čia) – 105 eur

Praustuvo maištyvas Rea iš Pigu.lt (čia) – 80 eur

Vonios potinkinis maišytuvas Rea iš Pigu.lt (čia) – 108 eur

Dušo sistema Rea iš Pigu.lt (čia) – 135 eur

Vonios sienelė Rea iš Pigu.lt (čia) – 130 eur

Klozetas Kamė iš Ermitažas (čia ir čia) – 220 eur

Veidrodis iš Ikea (čia) – 70 eur

Spintelės iš Ikea (čia ir čia) – 135 eur

Spintelės stalviršis iš Ikea (čia) – 40 eur

Sieniniai šviestuvai iš Ikea (čia) – 26 eur

Pilkos sienų plytelės Prismacer iš Ermitažas (nebėra internetinėje parduotuvėje) – 130 eur

Žalios sienų plytelės iš Unideco/Artisana (nėra internetinėje parduotuvėje) – 230 eur

Terrazo grindų plytelės iš Unideco/Artisana (čia) – 100 eur

Liko dar į “sąmatą” įtraukti skalbimo mašiną (650 eur), spintą jai (apie 400 eur), įtempiamas lubas (200 eur) bei lubinius šviestuvus (60 eur). Dar už visokius klijus, hidroizoliaciją, plytelių siūlių užpildus ir pan. buvo sumokėta apie 200 eur. Tad pilnas vonios įrengimas nuo nulio iki baldų ir skalbyklės kainuos apie 3500 eur. Tikriausiai dar apie 1500 eur reikėtų sumokėti ir meistrams.

Na, o dabar beliko sulaukti tik galutinio rezultato, kuriuo pasidalinti tikriausiai galėsiu po 2 ar 3 mėnesių, kai viskas bus 100 proc. pabaigta. Labai tikiuosi, kad tokio formato straipsniai yra informatyvūs ir įdomūs, nes dalinuosi savo patirtimi neturint visame tame absoliučiai jokios patirties. Kitas straipsnis, susijęs su būsto įrengimu, bus apie update’ą po 3 mėn., o tada jau dalinsiuos virtuvės-pagr. kambario analogiška apžvalga su įkvėpimo šaltiniais.

nuotraukos: Pinterest

2 Komentarai

 • Dovilė | Influx.lt 2021 sausio 25 at 15:13

  visų pirma – nuostabi vonia, nes plačiais kraštais. belekaip max patogu nei apvalintais – rinkčiausi tokią pat, nes gali pasidėt žvakių, padekoruot vonios kraštus, o ir patogumo atžvilgiu daug geriau.

  tavo pasirinktos terrazo plytelės fainesnės, nei moodboardose esantys pvz.

  na ir juodos detalės vonios kambary man taip pat yra kažkas vau, tad labai jau laukiu pmamatyti galutinį vaizdą. :)))

  nerealus įrašas, lauksiu toliau)

  • darjatupcaja 2021 sausio 26 at 1:26

   ačiū labai! labai tikiuosi, kad galutinis variantas gerai atrodys! nors šiaip nesu labai išranki – savo nuosava vonia jau yra didelis džiaugsmas 🙂

  Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×