IŠLEISTUVĖS SU OZAS

Išleistuvės su Ozas! Taip, būtent taip aš nusprendžiau pavadinti šį įrašą, kuriame papasakosiu apie savo patirti dalyvaujant p/c “Ozas” išleistuvių kampanijoje bei pasidalinsiu savo aprangos rekomendacijos išleistuvėms. Kaip jau supratote iš pirmos nuotraukos, kartu su Leticija, Simona ir Gabriele dalyvavome prisidėjome prie minėtas kampanijos ir priėmėme iššūkį sukurti savo tobulą išleistuvių derinių. Užduotį sėkmingai įvykdėme, bet mūsų įvaizdžiai gavosi visiškai skirtingi ir atspindintys mūsų asmenybes, nors drabužius, aksesuarus bei avalynę rinkomės iš tų pačių parduotuvių.

suknelė, vėrinys ir delninė Lindex/ bateliai Mohito


Renkuosi baltą spalvą, nes ji visada populiari ir lengvai derinama, todėl pasirinkau paprastą baltą suknelę, kuriai akcentą suteikia iškirpti pečiai ir balti kaspinėliai. Ši suknelė man puikiai tinka, kadangi paslepia tai, ką aš noriu paslėpti, ir pabrėžia tai, ką noriu pabrėžti – kojas. Iš aksesuarų priderinau baltos spalvos delninę ir kūno spalvos aukštakulnius, kurie vizualiai prailgina kojas. Kodėl p/c „Ozas“? Čia daugiausiai madingų parduotuvių, kuriose galima rasti tai, ko gali prireikti išleistuvių šventei. Laikas švęsti!

Iš tikrųjų šis prekybos centras yra mano mėgstamiausias, kadangi čia yra visos mano mylimos parduotuvės. Ir Zara, ir Lindex, ir Reserved, ir Mohito, ir Go Sneakers, ir Bershka! Galima būtų vardinti ir vardinti, bet taip pat svarbu ir paminėti, jog visos parduotuvės puikiai pasiruošusios sparčiai artėjančiam išleistuvių sezonui. Tiesa, minėtą baltą suknelę aš dėvėsiu ir per savo išleistuves, nes ji jau kelias savaites kaba mano spintoje ir laukia TOS dienos. Aš, aišku, kalbu apie universiteto išleistuves, iki kurių liko šiek tiek daugiau nei dvi savaitės. Kažkas turės sukti galva likus iki išleistuvių keliomis dienomis, o aš sėdėsiu sau ir džiaugsiuos, kad jau viską turiu. Be to, man pasirodė labai juokinga ir smagu, kad tiek savo mokyklos, tiek universiteto išleistuvių sukneles pirkau būtent p/c “Ozas”, bet mokyklinė buvo iš Mohito, o universitetinė – iš Lindex. Daugiau apie mūsų derinius skaitykite čia.

nuotraukos: Robertas Riabovas

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.