ĮSPIRIAMOS BASUTĖS – MANO ŠIOS VASAROS MUST-HAVE

Vasara jau senokai čia, bet vasaros stiliaus tema vis dar aktuali, kadangi kiekviena iš mūsų nori atrodyti gražiai ir stilingai. Nesvarbu, ar tai eilinė darbo diena mieste, ar atostogos prie jūros – atrodyti gražiai mes galime visada, net jei už lango ir trisdešimt laipsnių šilumos. Tad visai nenuostabu, kad didžioji dauguma merginų ir moterų (tarp kurių, aišku, esu ir aš!) vasaros metu aukštakulnius ir kitokius batelius keičia į labiau atvirą avalynę. Pati lengviausia, praktiškiausia ir dėmesį pritraukianti vasaros avalynė vienareikšmiškai yra įspiriamos basutės, kurios mados olimpe karaliauja jau ne pirmą sezoną iš eilės. Tai yra tobulas pasirinkimas vasaros dienoms, nes leidžia mūsų pėdoms kvėpuoti ir tikimybė, kad įspiriamos basutės nutrins jums pėdas yra ganėtinai nedidelė. Tačiau didžiausias privalumas – milžiniškas stilių ir modelių pasirinkimas. Daugiau apie tai pasakoju Dechmann Shoelove tinklaraštyje čia. Taip pat ten rasite labai daug gražių ir stilingų įspiriamų basučių pasirinkimą, o ir kainos labai prieinamos! Šiandien dalinuosi dviejais visiškai skirtingais vasariškais deriniais, tačiau jie turiu vieną bendrą dalyką – įspiriamas basutes!

Elegantiškas basutes renkuosi tada, kai noriu surasti patogų pakaitalą bateliams – tai yra idealus sprendimas į darbą vasarą arba į restoraną, kai reikia atrodyti reprezentatyviai, tačiau nesinori persistengti. Šį kartą leopardines įspiriamas basutes su aukso spalvos detale derinau su šviesiu švarku, dryžuotais šortais paaukštintu liemeniu ir paprastais baltais marškinėliais. O rinkdamasi aksesuarus galvojau apie vasarišką žaismingumą ir lengvabūdiškumą, todėl pasirinkau naują rankinę, kuri taps šios vasaros mylimiausiu aksesuaru, vintažinio stiliaus akinius nuo saulės ir lankelį su bantuku.

Kai pagrindinis prioritetas yra patogumas – renkuosi šias sportiškai modernias gražuoles. Fila tamsiai mėlynos įspiriamos basutės puikiai tinka keliaujant apsipirkti ar leidžiant laiką gamtoje. Prieš šių basučių nusprendžiau pasirinkti džinsinius šortus, baltus marškinėlius su užrašu ir džinsinį švarkelį. Iš aksesuarų – tik gera nuotaika!

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

1 Comment

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.