JANUARY FAVORITES | 2017

2017 vasario 1 in Apžvalga, Grožis - 1 komentaras

Sveiki! Šiandien pasitinku jus su pirmuoju šių metų mėgstamiausių įrašu. Taip ir būna, kad vos spėji atsimerkti ir supranti, jog jau praėjo visą 1/12 2017 metų. Geriau neskaičiuokime dienas ar mėnesius, o pereikime prie sausio mėgstamiausių. Tiesa, prisipažinsiu iškart, jog visos šios priemonės buvo mylimos ir labai aktyviai naudojamos ir gruodį, tačiau išliko pirmosiose vietose ir sausio mėnesį. Pradedam!

KIEHL’S NIGHTLY REFINING MICRO-PEEL CONCENTRATE

Pradėsiu nuo veido odos priežiūros. Jau kelis mėnesius esu pamišusi dėl šios priemonės, be kurios neįsivaizduoju vakaro odos priežiūros ritualo. Tai inovatyvi priemonė, kuri šveičia odą, kai jūs miegate. Iš ryto atsikeliate su pamaitinta, švelnia ir spindinčia oda. Be to, ji gali laisvai pakeisti pilingo procedūras pas kosmetologą. Jei sudomino, tai siūlau perskaityti pilnavertę apžvalgą čia. Įsigyti galima PC Panorama Kiehl’s parduotuvėje.

MISSHA SUPER AQUA REFRESHING CLEANSING FOAM

Šį prausiklį naudoju su Foreo Luna vakarais po makiažo nuvalymo su miceliniu vandeniu. Šis produktas labai gerai putoja, nuvalo absoliučiai visus nešvarumus ir maloniai, bet labai subtiliai kvepia. Ypatingai taupiai naudojasi, tad tokio kiekio užtektų labai ilgam laiko tarpui. Labai patiks riebios, mišrios ir normalios odos savininkėms, o sausą odą gali šiek tiek sausinti, bet ši problema išsprendžiama keliais veido kremo potepiais. Yra ir šioks toks minusas, kuris nors ir nėra esminis, bet nepaminėti jo irgi negaliu. Šis veido prausiklis labai graužia akis, todėl reikia atsargiai nuplauti, kad nei ląšelis nepatektų į akis. Tiesa, kai aš pirmą kartą naudojau šį prausiklį, tai sugalvojau su juo nuplauti ir visą makiažą. Taip, ne tik veido, bet ir akių. Galvojau prarasiu regėjimą. Nekartokite mano žioplos klaidos ir skaitykite gamintojų aprašymus. Įsigyti galima čia.

PUPA RED QUEEN HIGHLIGHTER 

Šiuo metu labiausiai mylima iš visų mano turimų švytėjimo suteikiančių priemonių. Suteikia veidui labai intensyvų, bet be proto gražų švytėjimą. Nors iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog ši priemonė turi savyje stambių blizgučių, tačiau iš tikrųjų taip nėra. Ant veido matosi tik švytėjimas, tačiau jokiu blizgučių nerasta. Daugiau šios priemonės grožio galite pamatyti čia. Įsigyti galima Kosmada ir Kristiana parduotuvėse.

MISSHA PERFECT COVER BB CREAM (21)

Niekada per daug nemėgau bb kremų. Tiesiog man niekada nepatiko lengvas maskavimas, blizgaus veido efektas ir silpnas laikymasis. Taip, būtent su tokiomis savybėmis man ilgą laiką asocijavosi mūsų rinkoje esantys bb kremai. Vasaros metu mėgstu naudoti Mossa bb kremą, tačiau žiemos metu net ir jo savybės man neįtinka. Nors skysto makiažo pagrindo irgi nesinori naudoti kiekvieną dieną… Nežinojau ką daryti, todėl be galo džiaugiuosi atradusi Missha Perfect Cover BB Cream. Tai korejietiškos kosmetikos gaminys, todėl nenuostabu, kad jis neturi nieko bendro su europietiškais bb kremais. Šis man patinka viskuo ir per du mėnesio neradau nei vieno šio bb kremo minuso. Pakankamas kasdieniam naudojimui nuo lengvo iki vidutinio maskavimas, jokio blizgaus ir riebaluoto veido efekto, mano spalva nors ir yra labai šviesi, tačiau prisitaiko prie odos po kelių minučių ir atrodo kaip antra oda ir nei trupučio jos neapsunkina. Ant mano normalios ir žiemos metu linkusios išsausėti odos laikosi visą darbo dieną. Nuoširdžiai rekomenduoju toms, kurios neturi didelių problemų su oda, tačiau vis dėlto nori normalaus maskavimo ir natūralaus efekto. Šiuo metu Missha kosmetiką galima įsigyti čia.

MAKE UP FACTORY JUST PIGMENTS (GOLDEN PINK)

Naujas įvykis mano grožio pasaulyje – susipažinimas su pigmentais. Išbandžiau tris Make Up Factory pigmentus ir nuo to laiko esu priklausoma nuo jų. Kai tik tingiu dažytis keliais šešėlių atspalviais, imu vieną iš pigmentų (dažniausiai Golden Pink) ir dengiu visą voką. Kažkada maniau, kad sunaudoti tokio didelio kiekio pigmentą yra neįmanoma, tačiau dabar žiūriu į savo rožinį atspalvį ir matau kad jau įveikiau 1/10. O aš greita! Čia rasite šių pigmentų apžvalgą, o įsigyti taipogi galima Kosmada ir Kristiana parduotuvėse.

REDKEN COLOR EXTEND MAGNETICS SHAMPOO

Pagaliau išbandžiau Redken šampūną ir jis mano plaukams labai tiko ir patiko. Plaukai būna švelnūs, lengvai iššukuojami ir galiu plauti galvą kas antrą dieną, nors anksčiau praktiškai visada plaudavau kiekvieną dieną. Magnetics šampūnas turi UV spindulių filtrą, kondicionuojančio spanguolių sėklų aliejaus, stiprinančio keramido ir apsaugančią mikro-tinklelio technologiją, kuri padeda išsaugoti spalvą bei apsisaugoti nuo agresyvaus aplinkos poveikio. Tikrai kokybiškas šampūnas, sudėtyje nėra sulfatų, tačiau jei norite kažko natūralaus, šį praleiskite. Įsigyti galima Inhair parduotuvėse arba čia.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

1 komentaras

 • […] Perfect Cover BB Cream (21). Trumpa apžvalga čia, o įsigyti […]

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×