JEIGU SPALIS TURĖTŲ UNIFORMĄ

2019 spalio 13 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

Sveiki! O jeigu jūs turėtumėte savo stilių priskirti prie vieno metų laiko, tai kas tai būtų: žiema, pavasaris, vasara ar ruduo? Nors aš stengiuosi mėgautis visais metų laikais (kiek leidžia oro sąlygos), bet vis dėlto priskirčiau save prie rudens. Na, kalbant apie stilių, o ne mėgstamiausią metų laiką, kadangi rudens tikrai negalėčiau įvardinti kaip pačio mėgstamiausio. O vat su drabužiais ir apranga yra visai kitokia istorija!

Visą laiką, kiek save prisimenu, mėgau rudeninius drabužius labiau už vasarinius. O dabar ši tendencija yra dar akivaizdesnė. Kodėl? Manau, kad tai susiję su dabartinių vasarinių drabužių tendencijomis, 75 proc. iš kurių aš “neprijaučiu”. Tiesiog nesijaučiu savimi apsirengus visomis tomis atviromis suknelėmis, kurios vos laikosi. Noriu būti užtikrinta, kad suknelė nenuskris pasitaikius pirmam smarkesniam vėjui. Taip pat ne itin jaukiai jaučiuosi ir su atviromis arba trumpomis palaidinėmis. Man jos tikrai yra gražios, bet, deja, tik ant pakabos arba ant manekeno. Dėl šios priežasties rudeninės mados man yra kur kas priimtinesnės ir smagesnės. Dievinu storus megztinius, paltus, pašiltintas striukes, šalikus, kepures, grubius aulinukus ir taip toliau ir panašiai. Taip pat kartais mėgstu sluoksniuoti. Būtent rudeniški drabužiai yra viena iš priežasčių, kodėl aš myliu rudenį. Beje, kaip tik neseniai esu pasakojus apie 8 priežastis, kodėl man patinka ruduo, čia.

Kalbant apie šiandieninį derinį, tai ji pavadinau savo spalio mėnesio uniforma. Kodėl? Pirma, būtent šį mėnesį visus matomus drabužius ir aksesuarus nešiojau dažniausiai. Antra, nuo mokyklos laikų žodis uniforma man asocijuojasi tik su mokykline uniforma, o man mokyklinė uniforma yra švarkas ir sijonas. Čia mes kaip tik turime kiek švarkelį primenančią striukę-puspaltuką ir trumpą klostuotą sijoną. Šis sijonas man labai primena mokyklą, nes kažką panašaus turėjau antroje ar trečioje klasėje – tikrai puikiai prisimenu, kad tas sijonas buvo trumpas ir su klostėmis. Šiuo metu aš esu jau kaip 2 metus pabaigusi visus mokslus, tad šis sijonas man yra lyg mokslų simbolis, kurį renkuosi tomis dienomis, kai noriu atrodyti kaip ir kasdieniškai, bet šiek tiek puošniau. Sutikite su manimi, kad mokyklos laikais sijonai daugeliui asocijuodavosi su švente ar kokia nors ypatinga proga. Taip pat prie sijono priderinau dar vieną drabužį, kurį visą laiką nešiojau mokyklos laikais – golfą. Batų pasirinkimas – Dr. Martens juodi klasikiniai aulinukai su raišteliai, kuriuos jau sėkmingai nešioju antrus metus. Vis dar negaliu atsidžiaugti šiuo pirkiniu – paprasti, kokybiški ir stilingi batai kasdieniai. Tiesa, viską apie Dr. Martens jau esu aptarus čia. Nemėgstu apsikrauti aksesuarai, todėl jų, kaip ir visada, labai nedaug: odinis diržas, laikrodis ir apyrankė. Na, ir rankinė, nes kur be jos?

Aš dėviu: striukė Pull&Bear (pirkta blusturgyje)/ megztinis ir sijonas Zara/ batai Dr. Martens/ rankinė Lindex/ laikrodis Daniel Wellington/ apyrankė Pandora


 nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×