JUICY SHAKER FROM LANCOME

2016 balandžio 3 in Apžvalga, Grožis - 1 komentaras

LT Jei tektų išsirinkti geriausią šių metų kosmetikos prekinio ženklo kampaniją, tai aš, be abejo, pasakyčiau, kad tai yra būtent Lancome Juicy Shaker lūpų aliejaus kampanija. Apie juos kalbėjo ir rodė bene visi! Youtube, instagram, stendai bei reklamos fizinėse parduotuve bei blogai tiesiog mirga nuo šių be galo mielų dalykėlių. Aišku, aš nesu išskirtis, todėl šiandien noriu parodyti jums savo shaker’į ir pasidalinti savo kuklia nuomone.

lancome_beautyshaker2lancome_beautyshaker3lancome_beautyshaker4

LT Lancome Juicy Shaker yra tiesiog nuostabus neintensyviai pigmentuotas lūpų blizgis ir maitinamasis lūpų aliejus viename. Skamba kaip tikras must-have dalykėlis, tiesa? Galima rinktis net iš 13 aspalvių, kurie, beje, ne tik skirtingai atrodo ant lūpų, bet ir kvepia skirtingai! Aš turiu labai neutralų ir bene kiekvienai tinkantį persikinį atspalvį Freedom Of Peach (142).

Prieš tepant lūpas reikia įsitikinti, kad aliejus ir pigmentas yra susimaišę tarpusavyje. Viena paslaptis: kuo ilgiau pakratysite, tuo insyvesnią spalvą gausite. Be to, man labai patinka kaip maloni aliejinė tekstūra bei minkštas alplikatorius jaučiasi ant lūpų. Su šiuo aplikatoriumi yra be galo lengva paskirstyti produktą ant lūpų, tai būtent dėl to dauguma tvirtina, kad šis aliejukas yra puikus pasirinkimas on-the-go, nes galima drąsiai pasidažyti net jei ir neturite su savimi jokio veidrodėlio. Sudetyje esantys aliejai puikiai maitina lūpas ir suteikia joms labai gražų natūralų spindėsį. Aš pastebėjau, kad tas aliejus po 30 minučių įsigeria į lūpas ir palieka po savęs neryškų pigmentą, tad jei norite, kad jūsų lūpos neprarastų švytėjimo, reikėtų pakartotinai patepti lūpas.

Nežinau, ar tai yra pirmo būtino prekė, bet aš naudodama šią priemonę jaučiu estetinį malonumą ir tikrai sunaudosiu jį iki paskutinio lašo. Ar verta įsigyti? Jei nebijote naujienų ir jūsų kosmetinė joms atvira, tai būtinai išbandykite, nes artėja vasara, o vasarai Juicy Shaker yra pats tas! Beje, neseniai užėjusi į vieną iš Douglas parduotuvių, pamačiau, kad praktiškai visi Juicy Shaker’iai buvo išspirkti, o liko tik 2 atspalviai! Reikia paskubėti!

photos: me

 

1 komentaras

 • APRIL FAVORITES|2016 - Luscious Style 2016 gegužės 1 at 11:13

  […] kiekvienas tinklaraštininkas – Juicy Shaker. Jau spėjau parašyti neilgą apžvalgą čia, todėl per daug nesikartosiu. Noriu pabrėžti tik tai, jog Juicy Shaker’į nuo šiol […]

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×