JULY FAVORITES | 2016

2016 rugpjūčio 5 in Apžvalga, Grožis - 1 komentaras

LT Rugpjūčio pradžia gali reikšti tik vieną dalyką – liepos mėgstamiausius. Liepa prabėgo itin greitai, tačiau naujų priemonių atradau tikrai pakankamai, kad net buvo sunku išsirinkti tik kelias. Kviečiu skaityti ir atrasti ką nors naudingo sau. Pirmyn!


EN How should every month start? For sure from monthly favorites! And start of August means that it is time to write a post about my current loves, also known as July favorites. It was difficult to choose only a few products for the post, but I did and hope you will find something that will grab your attention. Let’s go!

july_favorites_5BIOTHERM BIOSOURCE TOTAL RENEW-OIL CLEANSER

LT Neseniai Biotherm išleido visą naują seriją veido prausiklių ir valiklių. Aš turiu kelis iš jų, bet liepos mėnesį aktyviai naudojau štai šį. Tai dvejopos paskirties valiklis yra itin geru poveikiu pasižyminčios tekstūros, derinančios efektyviai pašalinti makiažą leidžiančio aliejaus ir valomųjų putų savybes. Iš pradžių reikia įmasažuoti  aliejaus į sausą veido odą apskritais judesiais – pašalinsite makiažą ir nuvalysite odą, o tada tiesiog įpilkite vandens, kad susidarytų puta, ir išvalykite nešvarumus. Aš naudoju ir rytais, ir vakarais, kartais su Foreo Luna, kartais be jos. Iš tiesų labai gerai nuvalo ne tik veido, bet ir akių makiažą. Jis yra skirtas visų tipų odai, todėl mano normalią odą ji kartais šiek tiek sausina, bet problema išsisprendžia, kai pasitepi kremu. Rekomenduoju!


EN Not that long time ago Biotherm released their new face cleansers and makeup removers. I have few of these, but this month I was obsessed with this orange one. Double cleanses skin in one: removes long-wear foundation, lipstick and waterproof eye makeup without drying out skin. Frees skin from every last trace of sweat, makeup and urban impurities. Self-foaming oil, a blend of natural botanicals oils, with anti-pollution adhesion agent removes 73% of PM2.5 particles, and even long-lasting makeup in one easy, enjoyable step. Skin is doubly cleansed, glowing and totally renewed. I use this cleanser both in the mornings and in the evenings, with or without Foreo Luna. It’s perfect for removing makeup after a long day running errands. Actually, sometimes it can be a bit drying, but this feeling disappears after I apply any kind of moisturiser. Highly recommend trying this cleanser out!

july_favorites_4LANCOME GRANDIOSE EXTREME MASCARA AND LINER

LT Jau rašiau apie šią porelę čia. Nenoriu kartotis, tad tik pasakau, kad šie Lancome Grandiose produktai yra mano vasaros atradimas. Akių makiažo priemonės, kurios niekada nenuvils.


EN These two Lancome Grandiose products are a-m-a-z-i-n-g! You can read more here.

july_favorites_3BASTISTE DRY SHAMPOO IN CHERRY

LT Sausą šampūną naudoju antrą dieną po plovimo. Tai yra mano tikras išsigelbėjimas nuo kasdienių plaukų plovimo procedūrų. Liepos mėnesį naudojau šį vyšnių kvapo iš Batiste. Batiste šampūnai jau seniai yra mano mėgstamiausi, todėl nustoti naudoti jų tikrai kol kas neplanuoju. Aišku, Batiste yra pakankamai balti ir tikrai netikrų juodų plaukų savininkėms, bet mano plaukai šiuo metu nėra itin tamsūs. Teisingai įtrinus miltelius į plaukus, jų tikrai nesimatys, o jūsų šukuosena atrodys padoriai dar visą dieną.


EN I use dry shampoo every other day. It is such a life saver when it comes to washing my hair. I love Batiste dry shampoos and can’t imagine my daily routine without it, so I was pleasantly surprised when found out that they released new scents. This month I was using cherry one, which smells so fruity, sweet… and cheeky. By the way, sometimes it leaves white residue on your hair, so never forget to make sure that your rubbed everything in well.

july_favorites_2REVOLUTION LIPGLOSS IN LIAR FROM URBAN DECAY

LT Nelabai mėgstu lūpų blizgius. Aš esu lūpų dažų maniakė, todėl per daug iš šio Urban Decay blizgio nesitikėjau. O veltui! Jis itin stipriai pigmentuotas, net šiek tiek panašus į skystus lūpų dažus, yra tirštos konsistencijos ir išlieka ant lūpų gerą pusdienį. Visą laiką, kai esu juo pasidažius, sulaukiu dėl jo klausimų iš aplinkinių. Ar tai nėra dar vienas įrodymas, kad šis Revolution lūpų blizgis yra vertas dėmesio? Planuoju įsigyti dar vieną, bet nesu apsisprendus dėl spalvos, nes UD splavų paletė yra milžiniška!


EN I’m not a big fan of lip glosses. I’m a complete lipstick gal. When I first saw this Revolution lip gloss from Urban Decay I did not expect myself using it every day. But I was wrong. This Revolution lip gloss in the shade liar became my favorite, because it kinda looks like a liquid lipstick. The consistency is pretty thick and it’s so freaking pigmented and stays on no matter what for at least 5 hours. And I always get compliments while wearing it, so it’s a must. I’m thinking about getting another one in different shade, but there are too many to choose from.

july_favorites_6CACTUS FLOWER & “TIBETAN GINSENG”HYDRATING MIST FROM KIEHL’S

LT Jau spėjau šiek tiek papasakoti apie šią priemonę po Kiehl’s renginio čia. Tačiau dabar, praėjus mėnesiui, pagaliau galiu pasidalinti savo galutine nuomone, kuri yra, beje, itin teigiama. Šis veido purškiklis iš tikrųjų drėkina veido odą! Nežinau, kaip tai įmanoma, bet tai yra tiesa! Jis jau apsigyveno mano rankinėje ir tikrai važiuos su manimi į keliones, o ypač į keliones lėktuvu.


EN I managed to tell you about this Kiehl’s mist after attending their event a month ago here. I’m in love! It is actually hydrates your skin, don’t know how it is possible, but it really does. I carry it with me on hot days and will definitely bring with me on the plane.  

photos: me

1 komentaras

 • Grozio Rekrutai 2016 rugpjūčio 5 at 22:24

  Aaaa, Urban Decay, mano tikroji gyvenimo meilė. Kažkada turėjau to paties atspalvio (Liar) lūpų dažų sample, kuris buvo tobulai my lips but better; sekantį kartą būtinai parduotuvėje ir šitą blizgį pasipaišysiu sau ant riešo 🙂

  Grožio Rekrūtai

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×