KAIP TEISINGAI NUVALYTI MAKIAŽĄ?

2018 lapkričio 18 in Grožis - Komentarų nėra

Mokėti taisyklingai nuvalyti makiažą reikia tam, kad oda visada būtų graži ir prižiūrėta. Ypač svarbu yra žinoti, kaip nuvalyti makiažą vakare, prieš einant miegoti, kadangi miegas su makiažu gali sukelti odos išsausėjimą ar net aknę, o nenuvalytas akių makiažas – įvairias akių infekcijas. Būtent todėl net jeigu jūs grįžote iš vakarėlio paryčiais, jūsų oda jums labai padėkos, jeigu skirsite porą minučių makiažo nuvalymui. Be to, tik itin gerai nuvalius makiažą galima tęsti odos priežiūros rutiną ir teptis tonikais, serumais bei kremais. Šiandien noriu pasidalinti su jumis makiažo nuvalymo žingsniais, kurie užtikrins tobulą odos būklę.

Prausti veidą reikia iš ryto ir vakare, bet svarbiausia dalis net ir toms, kurios nesidažo kasdien, vis dėlto yra vakarinė rutina. Nepamirškite, kad dienos bėgyje mūsų oda patiria daug streso. Ypač jeigu gyvenate didmiestyje. Dienos metu mes būname skirtingose vietose, susitinkame su skirtingais žmonėmis, tad nusiprasuti veidą vakare yra privaloma visur ir visada.

PIRMAS ŽINGSNIS – AKIŲ MAKIAŽO NUVALYMAS

Pirmas žingsnis yra nuvalyti akių makiažą. Valyti makiažą nuo akių reikia labai švelniai, kadangi oda aplink akis yra itin plona ir jautri. Geriausia naudoti dvifazį valiklį. Jo sudėtyje yra ir valomoji priemonė, ir aliejus, todėl makiažas nuvalomas labai greitai be jokio nereikalingo trynimo.

Gerai sudrėkinkite vatos diskelį priemone, užsimerkite ir palaikykite diskelį ant akių bent jau 10 sekundžių, ne mažiau. Tokiu būdu priemonė pradės tirpinti makiažą ir jums bus patogiau nuvalyti likučius. Judesiai turi būti lėti ir švelnūs. Tušą nuo blakstienų reikia valyti judesiais nuo augimo pradžios ir iki galiukų, t.y. nuo viršaus į apačią, o ne į vieną/kitą pusę. Kai nuvalysite visą blakstienų tušą, šešėlius ir pravedimą, paimkite naują, bet jau sausą diskelį ir dar kartą patikrinkite, ar tikrai viską nuvalėte.

ANTRAS ŽINGSNIS – LŪPŲ MAKIAŽO NUVALYMAS

Kitas žingsnis po akių makiažo nuvalymo ir lūpos. Dažniausiai įprastas makiažo valiklis nuvalys bet kokį lūpdažį ir lūpų blizgį. Bet jeigu jūs naudojate ilgai išliekančius lūpų dažus, pavyzdžiui, L’Oreal Paris Les Chocolats arba Maybelline New York Super Stay Matte Ink, tai geriau vėlgi pasirinkti aliejinę priemonę. Su lūpomis irgi nereikia persistengti ir labai jų trinti. Geriau pasirinkti išties gerą priemonę, kuri nuvalys net ir patį atkakliausią lūpdažį be didelių pastangų. Aš asmeniškai rekomenduoju pasirinkti L’Oreal Paris dviifazį akių ir lūpų makiažo valiklį.

TREČIAS ŽINGSNIS – MICELINIS VANDUO ARBA MAKIAŽO VALYMO SERVETĖLĖS

Kadangi akys ir lūpos jau nuvalytos, tai liko pats veidas. Aš asmeniškai mėgstu naudoti micelinį vandenį. Sudrėkinu kelis vatos diskelius ir sukamaisiais judėsiais nuvalau likusį makiažą. Tiesa, visada prisiminkite, kad micelinis vanduo nėra tonikas! Jį yra būtina nuplauti, net jeigu ir ant etiketės parašyta kitaip. Taip pat noriu paminėti, kad kalbant apie lengvą dieninį makiažą, pirmus du žingsnius galima praleisti, nes dauguma micelinių vandenukų sugeba nuvalyti net ir blakstienų tušą, jei jis nėra vandeniui atsparus. Taip pat galima rinktis ir makiažo nuvalymui skirtas servetėles.

KETVIRTAS ŽINGSNIS – PRAUSIMOSI GELIS

Jį reikia užtepti rankomis, paskirstyti po visą veidą sukamaisiais judesiais (geriau vengti akių sritį), o vėliau gerai nuvalyti po šiltu vandeniu. Prausimosi gelį reikia rinktis pagal odos tipą. Jis taip pat neturi labai putoti, nes kitaip gali išsausinti odą. Beje, prausimosi gelį galima naudoti ir su veido valymo aparačiukais, tokiais kaip Foreo Luna arba Clarisonic. Šiuo metu aš nauodju Lumene Harmonia [Balance] Nutri-Recharging Purifying Peat-to-Foam valiklį, apie kurį pasakojau čia, o neseniai pabaigiau Kiehl’s Cucumber Herbal Conditioning Cleanser. Šiuo metu eilėje jau laukia Pixi By Petra Glow Mud veido prausiklis.


Štai ir viskas: jūsų odą yra švari ir paruošta antrai rytinės ar vakarinės odos priežiūros rutinos daliai – tonizavimui, drėkinimui, maitinimui ir t.t. Svarbiausia reikia įsiminti, kad viską daryti reikia švelniai ir atsargiai. Geriau atrasti patinkančią ir veiksmingą priemonę negu kankintis ir trinti veido odą. Kad ir kaip gražiai mokėtumėte pasidažyti, vis tiek odos grožis jau nulemia 70 proc. makiažo sėkmės!

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f/1.8

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×