KALĖDINĖ VAKARIENĖ SU PANDORA #DOSEETHEWONDERFUL

2017 lapkričio 2 in Mada, Renginiai - Komentarų nėra

Sveiki! Labai nekantrauju pasidalinti su jumis akimirkomis iš maždaug prieš savaitę vykusios Pandora vakarienės. Su šiuo prekės ženklu susipažinau ne taip jau ir seniai, tačiau pirmas įspūdingas buvo tikrai itin geras, todėl kvietimas į tokią išskirtinę vakarienę buvo puiki proga iš arčiau pažinti Pandora bei žmones, kurie jai atstovauja. Taip, žinau, kad daugumai Kalėdų tematika nėra aktuali spalio pabaigoje ar lapkričio pradžioje, tačiau aš jau spėjau priprasti ir perprasti anksčiau nei įprastai ateinantį šventinių renginių maratoną. Pandora mus pakvietė į išskirtinę kalėdinę vakarienę, kuri vyko viename iš prabangiausių sostinės restoranų – Dublis restoranas/braserija.

Į vakarienę keliavome kartu su Inga, todėl, žinoma, atvykome šiek tiek pavėlavusios. Iškart įžengusi pro duris pajutau kalėdinę atmosferą. Be galo puošniai papuoštas stalas, dega žvakės, fone tyliai groja muzika. Vakarienės meniu buvo taip pat ypatingas. Pradėjome nuo užkandžio. Mums visoms atnešė sidabrinius padėklus, uždengtus dangčiais, kas man priminė akimirkas iš senų filmų. Ir kai padavėjas nuėmė dangtį, aš buvau labiau nei nustebinta. Prieš mane gulėjo ne lauktas užkandis, o užkandis pagal Pandora – auskarai! Iškart po “užkandžio” pasirodė šokėja ir, pasipuošusi Ameelija suknele, atliko puikiai vakarinei tinkantį ir ją pagyvinantį šokį. Vėliau atnešė tikrą užkandį. Pagrindinis patiekalas pagal Pandora buvo sidabrinė apyrankė su karoliuku iš naujos Do See The Wonderful žiemos kolekcijos, o desertas – grandinėlė su pakabuku. Tiesa, visos gavome skirtingas dovanėles, bet buvo galima ir apsikeisti. Pavyzdžiui, aš gavau karoliuką su žalios spalvos akmenuku ir pakabuką širdelės formos. Kalbant apie maistą, tai jis restorane Dublis yra tikrai skanus, vertas apsilankymo ir tam tikros progos, pavyzdžiui, yra idealus vakarienei su šeima, draugais ar kolegomis artėjančių Kalėdų proga.

Esu be galo dėkinga Pandora komandai už šį jaukų ir be proto gražų vakarą. Gražu buvo viskas: aplinka, atmosfera, maistas, susirinkę žmonės, šokėja ir, aišku, nauja Pandora žiemos kolekcija, kurią galite apžiūrėti čia.

nuotraukos: Inga ir Ramūnas Tanguris

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×