CHRISTMAS GIFT GUIDE| INHAIR IR TOPBEAUTY

Labas rytas! Noriu jus visus pasveikinti tiek su kalendorinės žiemos, tiek su advento pradžia. Aš nuoširdžiai norėjau ir šiais metais daryti blogmas maratoną ir rašyti čia kiekvieną dieną, tačiau, deja, pradžia buvo nekokia, nes pirmas “blogmas” įrašas pasirodė tik šiandien, t.y. gruodžio 3 dieną. Nenoriu visko prižadėti, bet pasistengsiu bloginti kasdien šį mėnesį. Ne, toli gražu ne visi įrašai bus skirti Kalėdoms, bet pusė iš jų – tikrai taip.

Laikas pradėti galvoti apie dovanas šeimai, artimiesiems, kolegoms ir draugams, todėl šiandien pristatau jums inhair.lt it topbeauty.lt kalėdinių dovanų gidą. Skaitykite toliau ir pasisemkite naujų idėjų dovanoms.

inhair-topbeauty

Vakar dieną pradėjau nuo apsilankymo inhair.lt paduotuvėjė, kur susipažinau su inhair.lt ir topbeauty.lt dovanų rinkiniais, kurie yra puikus sprendimas, kai norisi nustebinti žmogų. Ką rekomenduoju dovanoti aš?

Makeup Revolution HD Pro Eyes And Brows Set dovanų rinkinys (įsigyti čia) – vertas dėmesio dovanų rinkinys, kuris pravers kiekvienai besidominančiai kosmetika panelei ar moteriai. Rinkinį sudaro šešėlių paletė, kuri yra tinkama ne tik akims, bet ir antakiams, bei trys šepetėliai. Šešėlių spalvos labai universalios, tad su tokiu pasirinkimu sunku būtų prašauti ir neįtikti. Be to, kaina yra juokingai nedidelė.

Makeup Revolution HD Pro Sculpt And Contour dovanų rinkinys (įsigyti čia) – dar vienas Makeup Revolution dovanų rinkinys, bet šitas skirtas veido kontūravimui. Yra pati paletė, du šepetėliai ir kempinėlė. Rekomenduočiau dovanoti tam, kas žengia pirmus žingsnius kontūravimo atžvilgiu.

Sleek Makeup Hypnotic Highlights makiažo rinkinys (įsigyti čia) – be galo mielas rinkinukas, kurį sudaro bene du populiariausi Sleek produktai: švytėjimo suteikiančių priemonių paletė ir matiniai lūpų dažai. Du best selleriai viename, kas gali būti geriau?

W7 Glam Box makiažo palečių rinkinys (įsigyti čia) – privalumas tas, jog galima vienam žmogui padovanoti visą rinkinį arba, pavyzdžiui, pačiam išpakuoti ir padovanoti kiekvienai draugei po paletę. Tuomet tai gali būti ir pilnavertė dovana, ir dovanos dalis. Praktiška, tiesa?

Sebastian Trilliance šampūnas ir kondicionierius (įsigyti čia) – šampūnų ir kondicionierių niekada nebūna per daug, nes juos išnaudojame labai greitai. Sebastian rinkinys patiks toms, kurios dievina plaukų priežiūrą.

Missha Super Aqua Ice Tear Special Set dovanų rinkinys (įsigyti čia) ir Missha Time Revolution Vitality Special 3pcs Set dovanų rinkinys (įsigyti čia) – du Missha korejietiškos kosmetikos veido priežiūros rinkiniai.

Tangle Teezer Compact Styler Hello Kitty Black plaukų šepetys (įsigyti čia) – šepetys iš naujos Hello Kitty kolekcijos.

ihair-topbeauty_2ihair-topbeauty_9ihair-topbeauty_6ihair-topbeauty_10ihair-topbeauty_3ihair-topbeauty_4ihair-topbeauty_5ihair-topbeauty_1photos: me

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×