KASDIENĖ VEIDO ODOS PRIEŽIŪRA: Į KĄ “INVESTUOTI”, KUR SUTAUPYTI?

2020 gegužės 20 in Grožis - Komentarų nėra

Kadangi šis mano straipsnis apie tai, į ką iš dekoratyvinės kosmetikos verta “investuoti”, o kur geriau sutaupyti, tapo vienas iš skaitomiausių, nusprendžiau tęsti šią temą. Šiandien visą dėmesį noriu skirti veido odos priežiūrai. Veido odos priežiūra man rūpi ne ką mažiau negu dekoratyvinė kosmetika, kadangi jau beveik 2,5 metų dirbu vienoje iš įmonių, kuri gamina tiek dekoratyvinę, tiek veido odos priežiūros kosmetiką, tad noriu ar nenoriu, vis tiek nuolat seku įvairias naujienas bei pažindinuosi su naujausiomis tendencijomis. Esu išbandžiusi labai daug įvairių priemonių nuo pačių pigiausių iki gana brangių, todėl šiandien nusprendžiau pasidalinti savo patirtimi bei rekomendacijos, į ką verta “investuoti”, o kur geriau sutaupyti renkantis savo kasdienę veido odos priežiūra.

Bet noriu pažymėti, kad visame kame yra išimčių ir yra efektyvių bei kokybiškų priemonių tiek iš pigesnio, tiek iš brangesnio segmento, todėl šiandien kalbėsiu (t.y. rašysiu) apibendrintai. Taip pat šis straipsnis yra aktualus tiems, kad neturi didelių problemų su oda ir nori tiesiog patenkinti odos poreikius ir perka priemones iš parduotuvių bei vaistinių, o ne rekomenduotų dermatologų bei kosmetologų. Pradedame?

1. VEIDO PRAUSIKLIS IR MAKIAŽO VALIKLIS/SUTAUPYTI

Atsakymas, kodėl neverta permokėti už prausiklį bei makiažo valiklį, yra akivaizdus – jų pagrindinė paskirtis yra nuvalyti veido odą ir jie pabūna ant odos labai trumpai. Taip, kai kurios iš šių priemonių yra papildytos įvairiais veido odai naudingais ingredientais, tačiau iš tiesų kartais paprastumas yra daug geriau už visokius navarotus. Svarbiausia, kad priemonė tiktų jūsų odos tipui ir atliktų savo darbą.

Makiažui nuvalyti aš dažniausiai renkuosi Garnier arba Mixa micelinį vandenį, o ilgai išliekančiam makiažui – L’Oréal Paris dvifazį valiklį. Kalbant apie veido prausiklį, tai mano numeris vienas yra CeraVe Hydrating Facial Cleanser prausiklis – tobulas pasirinkimas sausai odai. Nesu nieko geresnio bandžiusi! Tiesa, vienas minusas, kad Lietuvoje jo įsigyti kol kas negalima, tačiau tikrai yra vietų, kur galima užsisakyti (arba įsigyti Lenkijoje). O iš tų, ką galima įsigyti daugelyje mūsų parduotuvių, labai mėgstu Garnier Bio prausklį su citrinžolių ekstraktu, apie kurį pasakojau čia. Abu esu sunaudojusi ne po vieną pakuotę!

2. TONIKAS/”INVESTUOTI”

Nors aš pati asmeniškai šiuo metu naudoju pigesnį veido toniką, kuris man patinka, tačiau vis dėlto apibendrinus rekomenduočiau “investuoti”. Permokėti irgi nereikia ir svarbiausia yra mokėti skaityti etiketę – šiuo atveju labai svarbu įsitikinti, kad jo sudėtyje nebūto alkoholio (kalbant apie alkoholį turiu omeny alcohol denat, o ne ceteryl alcohol) arba kad jis nebūtų pirmose vietose. Ingredientai išgaruoja ir ne itin įsigeria į odą, kaip ir valomosios priemonės, todėl veido tonikas nėra apsunkinanti odą priemonė.

Mano odai tinka ir patinka Kiehl’s Calendula Herbal Extract Alcohol-Free veido tonikas – sunaudojau 2 arb 3 ir dar vieną šiuo metu turiu vonios spintelėje.

3. SERUMAS/”INVESTUOTI”

Veido serumai padeda palaikyti jūsų odą sveiką ir gali apsaugoti nuo žalos. Saulės spindulių poveikis kartu su tarša, greitu maistu, miego trūkumu ir daugybe kitų dalykų gali sudaryti odoje žalingus laisvuosius radikalus. Šios žalingos molekulės ne tik neleidžia jūsų odai natūraliai švytėti, bet ir padidina odos vėžio tikimybę. Serumai su antioksidantai padeda sunaikinti tuos laisvuosius radikalus. Apskritai veido serumai yra verti pinigų, nes juose yra didesnė veikliųjų medžiagų koncentracija nei bet kurioje kitoje priemonėje. Galingi antioksidantai yra brangūs ingredientai, todėl kai serumo kaina to neatspindi, labai tikėtina, kad produktas tiesiog nebus toks efektyvus ir antioksidantų koncentracija bus itin maža. Pavyzdžiui, vitaminas C greitai tampa nestabilus ir neaktyvus. Brangesni prekių ženklai naudoja aukštesnės kokybės jo versijas ir formuluoja savo serumus taip, kad vitaminas išliktų stabilus ir iš tikrųjų veiktų.

Man asmeniškai labai prie širdies yra Kiehl’s Powerful-Strength Vitamin C veido serumas – naudoju jau antrą buteliuką.

4. DRĖKINAMASIS VEIDO KREMAS/SUTAUPYTI

Atrodo, kad veido kremas yra pagrindinė ir svarbiausia priemonė kalbant apie veido odos priežiūrą, tiesa? Bet iš tiesų geras veido kremas tikrai neprivalo būti brangus ir šioje vietoje aš rekomenduočiau neišlaidauti. Kiek teko pasidomėti, tai didžioji dalis ingredientų yra ta pati, nesvarbu, kiek tas drėkinamasis kremas kainuoja. Tiesiog pirkdami brangesnę priemonę jūs mokate už prabangų aromatą, prašmatnų įpakavimą arba vardą. Yra labai daug puikių veido kremų už prieinamą kainą!

Mano absoliutūs du favoritai yra Mixa Hyalurogel Rich bei Light veido kremai: Rich renkuosi rudenį, žiemą bei pavasarį, o Light – vasarą. Kažkada esu apie šią liniją pasakojus čia. Taip pat labai rekomenduočiau išbandyti CeraVe Moisturizing Cream veido kremą – puiki alternatyva Kiehl’s Ultra-Facial veido kremui (irgi mano pamėgtam, bet brangesniam).

5. PAAKIŲ KREMAS/”INVESTUOTI”

Paakių zona yra viena jautriausių kūno dalių ir viena iš pirmųjų sričių, kur atsiranda senėjimo požymiai. Beje, apie priežastis, kodėl būtina naudoti paakių kremą, rašiau čia. Čia sumokėti tikrai verta, nes šiuo atveju gera kokybė labai dažnai turi teigiamą ryšį su didesne kaina.

Mano pats mėgstamiausias paakių kremas, kurį kartoju jau tikriausiai trečią kartą, yra Kiehl’s Creamy Eye Treatment su avokadais. Tai yra idealus paakių kremas, jeigu jūsų paakiai iš tiesų yra išsausėję ir dažnai dienos metu jaučiate nemalonų tempimą šioje zonoje. Tiesa, būtinai įsitikinkite, kad kremas įsigėrė ir neliko jokių likučių, nes kitaip tušas nuo jūsų apatinių blakstienų tikrai nuplauks labai toli. Jeigu turite ne tokius reiklius paakius, tai rekomenduočiau Lancome Advanced Génifique Eye Light-Pearl. Jo galiukas yra metalinis rutuliukas, kuris padeda atgaivinti paakių odą ir sumažinta patinimą, kas labai aktualu ankstyvais rytais. Taip pat iš lengvesnių man pasiteisino L’Oréal Paris Hyaluron Specialist bei Kiehl’s Youth Dose Eye Treatment paakių kremai. Kai sunaudosiu visus turimus, planuoju įsigyti pabandymui iš CeraVe.

6. KAUKĖS/JŪSŲ SPRENDIMAS

Galbūt ne kiek jūsų sprendimas, kiek priklauso nuo kaukės tipo: jeigu kaukė lakštinė, tai tikrai neverta permokėti, o jeigu tai yra daugkartinė kaukė indelyje – geriau “investuoti”. Galima rasti tikrai labai daug nebrangių, bet puikiai savo darbą atliekančių vienkartinių laikštinių kaukių. Kaukės indeliuose tarnaus jums žymiai ilgiau, todėl šiuo atveju geriau paišlaidauti, nes vis dėlto nuo kaukės mes norime efekto čia ir dabar, kad skirtumas būtų akivaizdus jau po pirmo naudojimo, tiesa? Ar tai porų sumažėjimas, ar švytinti ir sudrėkinta oda.

Lankštinėms kaukėms aš tikrai nesu išranki ir naudoju visokias, kokias tik randu parduotuvėse (arba gaunu dovanų), tačiau iš daugkartinių esu visiškai įsimylėjusi Kiehl’s kaukes. Mano pačios mylimiausios yra Kiehl’s Avocado Nourishing HydratingTurmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance bei Calendula & Aloe Soothing Hydration veido kaukės. Tiesa, mano pati mėgstamiausia valomoji veido kaukė kainuoja ne daugiau 5 eur – tai Garnier Pure Active 3in1 Charcoal.

 

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×