KIEHL’S ADVENTO KALENDORIUS. AR BUVO VERTA?

2017 gruodžio 26 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Adventas jau baigėsi, Kalėdos jau praėjo… O tai reiškia, kad pats laikas įvertinti advento kalendorius, su kurių pagalba švenčių laukimas buvo dar malonesnis. Jei sekate mane instagram, tai tikriausia matėte, kad šiais metais turėjau du advento kalendorius: Kiehl’s ir Nyx Professional Makeup. Dar labai norėjau įsigyti šokoladinį, bet atsispyriau pagundai ir dėka to gruodžio mėnesį suvalgiau žymiau mažiau šokolado. Man grožio advento kalendoriai patinka žymiai labiau nei šokoladiniai ne tik todėl, kad galima išvengti nereikalingų kalorijų suvartojimo, bet ir todėl, kad grožio advento kalendorių pagalba galima išbandyti anksčiau nebandytų priemonių ir tokiu būdu atrasti labai patinkančius, kuriuos vėliau įsigysite jau pilno dydžio, arba sužinoti, kokios priemonės jums visiškai netinka ir nepatinka, kad nereikėtų švaistyti pinigų. Šiais metais advento kalendorius išleido praktiškai visi žinomi kosmetikos prekiniai ženklai, tarp kurių Lancome, Kiehl’s, Nyx Professional Makeup, Clarins, Lumene, Clinque, Sleek, Rituals, Loccitane ir t.t., ir net parduotuvės, pavyzdžiui, Douglas, Lookfantastic, Sephora ir kitos. Rinktis tikrai buvo iš ko, tad manau, kad nemažai kosmetikos mylėtojų kiekvieną gruodžio rytą iki pat Kalėdų pradėdavo nuo naujo langelio atidarymo. Tikrai nemažai kam kyla klausimas: ar verta pirkti tokius kalendorius? Ar apsimoka? Aišku, kad apsimoka! Tai puiki galimybė išmėginti daugiau jūsų mylimo prekės ženklo priemonių. Jei dievinate Nyx Professional Makeup kosmetiką, tai rinkitės jų kalendorių. Jei mėgstate Lancome, tai pirkite Lancome. Jei jau pirkti advento kalendorių, tai tik to gamintojo, kurio priemonės jums tikrai nuoširdžiai patinka. Priešingu atveju galite tikrai nusivilti, nes kainos grožio kalendorių yra tikrai didesnės nei šokoladinių.

Šiandien aš trumpai dalinuosi 2017 metų Kiehl’s advento kalendoriau turiniu ir apibendrinu, kas patiko, o kas nelabai. Pradėsiu nuo visų gautų priemonių sąrašo (skaičiai prie priemonių reiškia dieną, o skliausteliuose įrašiau gauto produkto talpą):

 1. Creme De Corps Soy Milk & Honey Whipped kūno kremas (15 ml).
 2. Amino Acid šampūnas (30 ml).
 3. Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate koncentratas (5 ml).
 4. Calendula Deep Cleansing Foaming Face Wash veido prausiklis (30 ml).
 5. Kiehl’s Lip Balm lūpų balzamas (15 ml).
 6. Gently Exfoliating Body Scrub kūno šveitiklis greipfruto kvapo (5 ml).
 7. Ultra Facial Cream veido kremas (7 ml).
 8. Calendula Herbal-Extract Toner veido tonikas (40 ml).
 9. Rare Earth Deep Pore Cleansing Mask veido kaukė (14 ml).
 10. Creamy Eye Treatment With Avocado paakių kremas (14 g).
 11. Creme De Corps kūno kremas (5 ml).
 12. Ultra Facial Cleanser veido prausiklis (75 ml).
 13. Amino Acid Conditioner plaukų kondicionierius (30 ml).
 14. Midnight Recovery Botanical Cleansing Oil valomasis aliejus (3 ml).
 15. Blue Astringent Herbal Lotion losjonas (40 ml).
 16. Ultra Facial Oil-Free Gel Cream veido kremas (7 ml).
 17. Nurturing Baby Cream For Face & Body kremas kūdikiams (5 ml).
 18. Hydro-Plumping Re-Texturizing Serum Concentrate koncentratas (5 ml).
 19. Clearly Corrective Dark Spot Solution serumas (1,5 ml).
 20. Midnight Recovery Eye paakių kremas (3 ml).
 21. Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque veido kaukė (14 ml).
 22. Midnight Recovery Concentrate naktinis koncentratas (4 ml).
 23. Daily Reviving Concentrate dieninis koncentratas (2 ml).
 24. Ultimate Strength Hand Salve rankų kremas (75 ml).

Mane nudžiugino 3 pilno dydžio produktai: vienas iš jų buvo mano (ir garantuoju, kad ne tik mano) mėgstamiausias paakių kremas, antras buvo lūpų balzamas, o trečias – rankų kremas. Taip pat buvo du nemažos talpos veido prausikliai. Labai daug kelioninio dydžio produktų, pavyzdžiui, dvi veido kaukės, du veido kremai, veido tonikas, losjonas, šampūnas ir t.t. 5 dienas iš 24 buvo įdėti vienkartiniai mėginukai. Būtų geriau, jei vietoje jų būtų įdėtos šiek tiek didesnės talpos priemonės, pavyzdžiui, ne 5 ml, o bent 15 ml. Taip pat pliusas už tai, kad buvo įdetos praktiškai visos populiariausios Kiehl’s priemonės: Daily Reviving Concentrate dieninis koncentratas, Midnight Recovery Concentrate naktinis koncentratas, Ultra Facial Cream veido kremas, Turmeric & Cranberry Seed Energizing Radiance Masque veido kaukė, Calendula Herbal-Extract Toner veido tonikas ir net Creamy Eye Treatment With Avocado paakių kremas. Būtent dėl šios priežasties šis kalendorius taip pat puikiai tiktų ir tiems, kurie niekada anksčiau nenaudojo jokių Kiehl’s produktų, bet nusprendė pradėti pažintis su Kiehl’s asortimentu. Kaina šios pramogos yra 70 eur, kas yra sakyčiau vidurys, nes yra tiek pigesnių, tiek brangesnių alternatyvų. Taigi, ar rekomenduoju? Tikrai taip!

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×