KIEHL’S x AUTISM SPEAKS

2017 spalio 7 in Grožis, Renginiai - Komentarų nėra

Praktiškai niekada čia nekalbu rimtomis temomis. Šiandien būtent ta diena, kai tai darau, kadangi pastaruoju metu man vis neduoda ramybės XX amžiaus problema. Kalbu ne apie technologijų plėtrą, ne apie ŽIV/AIDS, ne apie vėžį, ne apie karą ir ne apie vandens ar maisto trūkumą besivystančiuose Afrikos regionuose. Kalbu apie žmonių abejingumą, kuris, mano galva, ir yra XX amžiaus problema. Labai liūdna matyti kokia yra mūsų visuomenė abejinga. Taip, tikrai ne visi yra abejingi, tačiau dauguma tikrai taip. Mes manome, kad esame patys svarbiausi, o apie kitus pamirštame ir nekreipiame dėmesio. Vengiame padėti kitiems, ištiesti pagalbos ranką. Kodėl žmonėms yra gaila paaukoti porą eurų ar bent kelis centus labdarai, bet mokėti kasdien po 2 eurus už puodelį kavos yra norma? Reikia vadovautis taisykle, kad kuo daugiau duodi, tuo daugiau gauni, o mes esame pripratę tik kuo daugiau pasiimti, o duoti kitam nenorime.

Labai džiaugiuosi, kad vis daugiau ir daugiau pasaulyje žinomų kompanijų bendradarbiaudami su įvairiomis organizacijomis organizuoja kampanijas ir tokiu būdu renka ir aukoja lėšas tiems, kuriems jų labiausiai reikia. Šiais metais mano vienas mėgstamiausių kosmetikos prekinių ženklų Kiehl’s kartu su Autism Speaks renka lėšas autizmu sergantiems vaikams. Taigi, įsigydami specialaus dizaino Ultra Facial Cream pakuotę, kurį kūrė Matthew Mcconaughey, jūs remiate Autism Speaks.

Šį trečiadienį Kihel’s pakvietė mus į visai kitokį renginį. Dažniausiai mes esame pripratę prie triukšmingų renginių su garsia muzika ir litrais šampano, bet šį kartą viskas buvo visiškai kitaip. Kiehl’s Lietuvoje bendradarbiauja su organizacija “Lietaus vaikai”, vienijančią daugiau nei 400 tėvų, kurių vaikams buvo diagnozuotas autizmas – įvairiapusis vystymosi sutrikimas, kuriam būdingi sutrikimai pasireiškiantys trijose veiklos srityse: socialinės sąveikos, verbalinės ir neverbalinės komunikacijos bei elgesio. Į renginį buvo pakviesta šios organizacijos atstovė, kuri papasakojo ne tik apie pačią organizaciją, jos tikslus, bet ir sunkumus bei džiaugsmus auginant autizmu sergantį aštuonerių metų berniuką. Autistai yra ypatingi vaikai, kuriems reikia labai daug dėmesio ir ypatingo auklėjimo būdu. Kaip paaiškėjo, Lietuvoje autistams augti yra sunkiau nei kitose Europos šalyse, kadangi kelias integracijos link yra labai vingiuotas. Jiems praktiškai nėra kaip mokytis, kadangi paprastos mokyklos jų atsisako, o specialiosios negali priimti, nes autizmas nėra priežastis ten mokytis. Pagal įstatymą tokiems vaikams iki 18 metų priklauso padėjėjas, tačiau iš tikrųjų tą padėjėją išreikalauti be teismų yra labai sunku… Taip pat vaiko autisto neįmanoma įrašyti nei į vieną būrelį, todėl “Lietaus vaikai” tikslas ir yra ginti vaikų ir segančiųjų interesus, organizuoti vaikams pritaikytas stovyklas, koncertus ir parodas, vienyti ir konsultuoti tėvus, rengti seminarus ir informatyvius pranešimus, dalyvauti mokymuose ir dalintis savo patirtimi.

Aš taip pat labai noriu padėti tiems vaikams ir jų tėvams, todėl besidalindama šiuo įrašu informuoju ir jus apie šią iniciatyvą ir kviečiu prisijungti ir įsigyti specialaus dizaino Utra Facial Cream kremo pakuotę (įsigyti galima Kiehl’s parduotuvėse Vilniaus Akropolyje ir Panoramoje). Aišku, ne visi turi galimybę įsigyti kremą ir tikrai neprivalo, tačiau kviečiu dalintis šia iniciatyva ir išmokti ne vien imti, bet ir duoti.

nuotraukos: Canon G7X

 

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×