KIENO VLOGMAS ŽIŪRĖTI 2017 METAIS?

Gruodis man nebūtų gruodis, jei nebūtų youtube kuriamų vlogmas video. Kas yra vlogmas? Vlogmas tai žodžių Christmas ir vlog darinys, t.y. nuo gruodžio 1 iki 24 dienos kasdien filmuojami ir į youtube įkeliami dienos vlogai, kuriuose žmonės dalinasi savo kasdienybe šventiniu laikotarpiu, rodo, ką jie veikia, kur eina, ką gamina, kokią eglutę perka, kaip puošia namus, kokias dovanas perka ir taip toliau. Aš vlogmas video žiūriu jau 3 ar 4 metus iš eilės, todėl sunkiai įsivaizduočiau pasiruošimą didžiausioms metų šventėms be tokių video. Iš tikrųjų šiais metais pastebėjau labai daug pasiryžusių įvykdyti šį iššūkį. Peržiūrėti visus nėra įmanoma, todėl aš jau išsirinkau tuos, kuriuos žiūrėsiu jei ne kiekvieną dieną, tai bent jau kas antrą tai tikrai. Savo pasirinkimais dalinuosi su jumis, o komentaruose kviečiu dalintis kieno vlogmas jūs žiūrėsite šiais metais.

ZOELLA

Zoellos vlogmas man yra jau tradicija, kuriai esu ištikima jau 3 ar 4 metus. Labai patinka jos jaukūs namai, įdomios veiklos ir dekoravimo idėjos.

TANYA BURR

Tanya vlogmas video man patinka šiek tiek mažiau nei Zoellos, bet vis tiek juos žiūriu. Taip pat įdomu stebėti, kaip ruošiasi Kalėdoms Anglijoje, kokius papuošimus ar dovanas perka bei kaip smagiai leidžia laiką su šeima ir draugais.

GABRIELĖ GZIMAILAITĖ

Gabrielės vlogai yra vieni mano pačių mėgstamiausių, bet jos vlogmas video dievinu dar labiau! Jau praeitais metais su dideliu malonumu stebėjau Gabrielės pasiruošimą šventėms, todėl tęsiu šią tradiciją ir šiais metais. Ji yra labai faina, linksma, turi puikų skonį ne tik drabužiams ir aksesurams, bet ir dovanoms.

CHANELETTE

Ievos vlogmas maratonas man irgi jau yra gerą tradiciją. Ji moka sukurti labai jaukią, kalėdišką atmosferą, moka surasti gražių niekučių ir įvairių papuošimų mūsų Lietuvos parduotuvėse, labai gražiai bendrauja su šeima ir kartu su jos video visada smagu gerti vakarinės arbatos puodelį.

ABSENTTA GORELOVA

Maženos vlogai nors ir yra trumpi, tačiau juose nėra jokio tuščiažodžiavimo, o visos nereikalingos ir nuobodžios akimirkos iškarpytos. Mažena yra labai pozityvus žmogus, todėl jos video visada laukiu ir žiūriu su malonumu. Tikiuosi, kad ji nepasiduos ir džiugins mus naujais video kasdien iki pat Kalėdų!

JUSTINA KLEV

Šiais metais Justina mums paruošė visai kitokį vlogmas. Justina kviečia ruoštis šventėms kartu su ja ir video bus ne paprasti dienos vlogai, o teminiai. Labai nekantrauju pamatyti daugiau!

CUBA

Dovilė vlogmas bando filmuoti pirmą kartą, tačiau labai tikiuosi, kad jai pavyks. Ji minėjo, kad jos dienos yra panašios viena į kitą (kaip ir mano), todėl tam, kad padaryti tuo visus 24 video įdomius, reikia įdėti tikrai nemažai pastangų. Linkiu sėkmės!

FRESH LEMON DROP

Labai veikli mergina, kuri įkvepia mane laiką išnaudoti tikslingiau ir mažiau gulėti lovoje. Praeitais metais Mildos vlogmas man labai patiko ir esu įsitikinus, kad patiks ir šiais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.