KODĖL AŠ MYLIU RUDENĮ: MANO 8 PRIEŽASTYS

Daugumai, ir man tame tarpe, yra gana sunku suvokti, kad šilta vasara užleido vietą vėsiam ir drėgnam rudeniui. Taip, aš tikrai mėgstu vasarą ir mėgaujuosi ja visais įmanomais būdais, tačiau stengiuosi nenuvertinti ir kitų metų laikų. Pavyzdžiui, rudens. Aš nesu vakarėlių mėgėja, todėl man ruduo yra gana artimas dėl savo atmosferos bei būdo – galiu be sąžinės graužaties leisti penktadienio bei savaitgalio vakarus namuose, haha. Tiesa, šiais metais rudenį pasitikau tikrai blogos nuotaikos. Nežinau, kas tam padarė įtaką, tačiau eilinį kartą suvokti, kad ruduo nėra toks jau ir liūdnas metų laikas, man prireikė poros savaičių. Tad jeigu jūs, kaip ir aš, pasitikote rudenį ne itin džiaugsmingai, kviečiu skaityti 8 priežastis, kodėl aš myliu rudenį.

1. SPALVOS

Vienas iš gražiausių dalykų kalbant apie rudenį yra rudens spalvos. Aš dievinu visus šiuos geltonus, raudonus, oranžinius, auksinius atspalvius ir praktiškai kiekvieną savaitgalį skiriu šiek tiek laiko pasivaikščioti ir pasigrožėti rudeniu iš arčiau. Mėgstu pasivaikščiojimus parke su kavos puodeliu, kai visi medžiai yra pakeitę spalvas. Be to, nepamirškite apie lapų kvapą! Visa ši atmosfera tiesiog yra sukurta nuostabioms nuotraukoms.

2. ŠILTI MEGZTINIAI

Dievinu rudenį ir dėl didelių bei šiltų megztinių sezono pradžios. Man tai yra bene pats mėgstamiausias drabužis, kadangi su juo jaučiuosi savimi ir žinau, kad nesušalsiu. Taip pat megztinis yra tas drabužis, su kuriuo galima sukurti labai daug stilingų ir jaukių rudeninių įvaizdžių. O kadangi aš dievinu jaukumą ir stengiuosi išnaudoti kiekvieno savo turimo drabužio potencialą, man ruduo yra stiliaus eksperimentų bei turimų drabužių potencialo išnaudojimo metas.

3. NAUJI AULINUKAI

Koks gi ruduo be naujų aulinukų? Ruduo yra puikus metas atnaujinti avalynės lentyną ir įsigyti aulinukus, apie kuriuos svajojote. Pavyzdžiui, šį sezoną mano spintoje atsirado net 4 nauji auliniai batai iš Deichmann, kurie man pakelia nuotaiką kiekvieną rytą, kai tenka anksti keltis ir keliauti į darbą. Taip pat nauji batai visada skatina stiliaus eksperimentus ir įneša naujų mados vėjų į jūsų spintą. Kai pirmą kartą pamačiau aulinukus, kuriuos aviu nuotraukose, supratau, kad jie privalo būti mano. Nors anksčiau niekada neteikiau pirmenybės rudos spalvos avalynei, tačiau pamačius šiuo, visos abejonės išgaravo. Taip pat prie jų kuo puikiausiai tinka blusturgyje įsigyta striukė.

4. RUDENINIS MAISTAS

Tiesiog ruduo yra skanaus maisto sezonas, ypač turint omenyje, kad vasara baigėsi ir galima šiek tiek daugiau sau leisti. Neįsivaizduoju rudens be troškinių, orkaitėje keptų bulvių ir, savaime suprantama, gardžių pyragų. Ypač dievinu su varške, uogomis arba obuoliais. O kalbant apie skaniausią obuolių pyragą, tai jį galite paragauti Freunde, Pylimo g. 22d. Nemeluoju – tai yra tobuliausias mano ragautas obuolių pyragas!

5. KVAPNIOS ŽVAKĖS

Nežinau kodėl, kad ruduo be žvakių man yra ne ruduo. Dievinu vakarais uždegti žvakę (arba geriau iškart kelias), įsisukti į šiltą pledą ir gulėti sau apie nieką negalvojant. Žvakės sukuria jaukumą, o jeigu jos dar ir kvepia – tai užpildo namus nuostabiu kvapu. Pastaruoju metu aš žvakes perku Bath&Body Works, kuomet svečiuojuosi Lenkijoje. Kiek žinau, tai Lenkija yra bene vienintelė šalis Europoje, kur yra šios parduotuvės. Jų kvapų pasirinkimas yra labai platus ir, kas svarbiausia man, kvepia išties labai intensyviai ir kvapas pasklinda po visus namus vos per 10 minučių.

6. KARŠTAS VYNAS

Nors apie alkoholį pas mus kaip ir nėra populiaru viešai kalbėti, tačiau neužsiminti apie karštą vyną negaliu sau leisti. Dievinu šį gėrimą ir rudens bei žiemos metu mėgaujuosi juo bent kartą į dvi savaites. Anksčiau sau leisdavau užsisakyti taurę karšto vyno dažniau, tačiau šiais metais tenka dažnai atsisakyti alkoholinių gėrimų, nes pastoviai esu prie vairo ir mėgaujuosi alternatyvomis be laipsnių. Beje, jeigu gaminu karštą vyną namų sąlygomis, tai štai mano mėgstamiausias receptas, kuris nereikalauja nei kažkokių įgūdžių, nei daug laiko – paprasta ir greita!

7. NETFLIX IR ARBATA

Esu tas žmogus, kuris niekada nežiūri televizoriaus. Taip pat kokį filmą galiu pažiūrėti 4-5 kartus per metus. Jei jau renkuosi kažką žiūrėti, tai dažniausiai tai būna koks serialas. Nors ir jais visai nepiktnaudžiauju – žiūriu bangomis, kelis kartus per metus. Dažniausiai tos bangos užeina būtent rudenį. Tai daugeliu atveju taip ir būna, kad peržiūriu per kokį mėnesį visus pasirinkto Netflix serialo sezonus gerdama litrais arbatą. O kodėl gi ne?

8. MANO GIMTADIENIS

Nors savo gimtadienio nelaikau jokia ypatinga švente ir ypatingai nešvenčiu, tačiau vis tiek tai yra mano diena. Beje, gimtadienį švenčiu lapkričio 11 dieną. Manau, kad kiekvienam ši diena yra kažkiek svarbi ir reikšminga, o man tai yra dar viena priežastis pasidžiaugti rudeniu ir praleisti vieną dieną (arba kelias) kiek kitaip artimų žmonių apsuptyje.
O dėl kokių priežasčių rudenį mylite jūs? Galbūt jūsų patarimai papildys mano priežasčių sąrašą ir jų bus nebe 8, o 10 ar net 15!

Aš dėviu: striukė Pull&Bear (pirkta blusturgyje)/ megztinis ir rankinė Lindex/ kelnės mamos spintos radinys/ batai 5th Avenue iš Deichmann/ kepurė H&M/ laikrodis Daniel Wellington

 nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×