KRETOS DERINIŲ ANTRA DALIS: TIK ŠORTAI

2018 rugsėjo 8 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

Laikas dalintis antra Kretos derinių dalimi – deriniais tik su šortais! Apie piemą derinių dalį su suknelėmis jau pasakojau čia, o šiandien tęsiu šią seriją ir rodau tris derinius su dvejais džinsiniais šortais: paprasto džinso ir baltos spalvų. Šortus labai mėgstu ir vasaros metus be jų negalėčiau gyventi, kadangi kojos yra ta dalis, kurią galiu ir noriu rodyti, ir tai yra žymiau patogesnis ir saugesnis variantas už trumpus vasarinius sijonus. Atsimenu, kad trumpus džinsinius šortus pradėjau nešioti nuo 14 metų ir nuo tol laiko neįsivaziduoju vasaros be jų. Šį kartą su savimi į kelionę pasiėmiau šviesiai rudus šortus, kuriuos tikriausiai teko pamatyti straipsnyje apie Ispaniją čia, šiek tiek ilgesnius baltus šortus paaukštintu liemeniu, kuriuos taip pat rodžiau čia, bei paprastus trumpus džinsinius šortus, kuriuos įsigijau vasaros pradžioje. O dabar pereiname prie derinių!

palaidinė Rosegal/ šortai Bershka/ rankinė Lindex/ galvos juosta Zara/ batai H&M


Mėlyni džinsiniai šortai ir mėlyna dryžuota palaidinė. Paprasti džinsiniai šortai man yra vasaros klasika, todėl be jų keliauti į šiltuosius kraštus būtų kvaila. Be to, tai labai lengvai priderinamas drabužis, kuris tiks prie daugumos palaidinių ar marškinėlių, avalynės bei aksesuarų. Nesvarbu, kokio stiliaus ar spalvos jūsų palaidinė, bet tokie džinsiniai šortai vargu, ar gali sugadinti įvaizdį. Šį mėlyną derinį su geltonais akcentais pasirinkau vienos dienos kelionei į netoliese esantį Agios Nikolajos miestą. Šiame mieste jau esu buvusi, bet tai buvo prieš 10 metų, todėl vis tik nusprendėme čia apsilankyti ir pasirinkome nukeliauti tarpmiestiniu autobusu. Prie džinsinių šortų nusprendžiau priderinti dryžuotą palaidinę apnuogintais pečiais bei geltonos spalvos akcentus: galvos juostą bei įspiriamas basutes.

palaidinė New Yorker/ šortai Bershka/ skrybėlė H&M/ rankinė ir akiniai Lindex/ batai Deichmann


Mėlyni džinsiniai šortai ir juodai balta languota palaidinė. Kadangi džinsiniai šortai jau buvo patikrinti keliaujant visą dieną, todėl ir kitai mūsų išvykai (šį kartą tai buvo Lasiti plokščiakalnis ir Knoso rūmai) vėl pasirinkau tuos pačius šortus, tik šį kartą derinau prie jų prieš pat atostogas įsigytą juodai baltą languotą palaidinę apnuogintais pečiais. Įvaizdį užbaigiau itin pamėgta skrybėle, paprastais juodais akiniais, kurie vis dažniau sulaukia komplimentų, ir labai patogia ir talpia bucket stiliaus rankine.

palaidinė New Yorker/ šortai Zara/ rankinė ir akiniai Lindex/ batai Vagabond


Balti džinsiniai šortai ir juodai balta languota palaidinė. Paskutinis derinys su šortais, bet šį kartą šortai jau kiti – baltos spalvos ir gerokai paaukštintu liemeniu. Šį įvaizdį pasirinkau ilgam vakariniam pasivaikščiojimui link Koutouloufari kaimelio, apie kurį esu pasakojus čia. Nusprendžiau prie baltų šortų priderinti prieš tai jau rodytą languotą palaidinę apnuogintais pečiais. O kadangi pasivaikščiojimas laukė gana aktyvus ir ilgas, tad avalynės pasirinkimas buvo paprastas ir patogus – juodos odinės basutės.

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×