KŪNO MASAŽAS SAUSU ŠEPEČIU ARBA KAIP PARUOŠTI KŪNĄ VASARAI | BIOVAISTINE.LT

Taip, vasara jau čia pat. Ar spėjote jai pasiruošti? Iš tikrųjų aš nemanau, kad vasarai reikia ruoštis – savimi reikia rūpintis visur ir visada, o vasarai atėjus tikrai nereikia galvoti, kad viskas, tikslas pasiektas (arba ne). Vasarą irgi reikia rūpintis savimi. Reikia taip pat sportuoti, prižiūrėti mitybą ir, aišku, rūpintis kūno oda. Taip, sporto ir suderintos mitybos derinys daro stebuklus, bet nereikia pamiršti ir apie odą. Vasarą visoms mums norisi šokti į trumpus sijonus, šortus ir mintyse džiaugtis glotnia bei švytinčia odą.

Šiandien aš papasakosiu apie kūno masažą sausu šepečiu (angl. dry brushing), kurį sėkmingai išbandžiau pati. Apie šią procedūrą, kurią galima lengvai pasidaryti namuose, išgirdau prieš kelerius metus ir labai susidomėjau. Kodėl? Visų pirma, masažas sausu šepečiu skatina nutekėti limfą, o tai detoksikuoja organizmą. Oda – didžiausias mūsų organas, todėl trečdalis toksinų pasišalina būtent per ją. Masažas sausu šepečiu  padeda odai efektyviau pašalinti toksinus ir atsinaujinti. Taigi, mūsų oda tampa glotni, stangri, nebėra sausumo ir glebumo. Taip pat dėl suaktyvėjusios kraujotakos, toksinų, šlakų bei skysčių pasišalinimo iš organizmo pastebimai sumažėja celiulitas. Trečias šios procedūros pliusas yra pagerėjusi savijauta ir vidaus organų veikla.

Masažas sausu šepečiu sparčiai populiarėja, bet tai natūralu: vos 10 minučių trukmės masažas per dieną padeda išlaikyti odą tobulos būklės ir iš tikrųjų sumažinti celiulitą. Ši procedūra suteikia lengvumo jausmą. Susidomėjote? Tam tikrai nereikia leisti šimtų eurų – viskas kur kas paprasčiau! Jums reikia šepečio iš natūralios medienos ir su natūraliais šereliais, geriau su rankeną arba dirželiu. Mano šepetys yra The Organic Pharmacy iš Biovaistine.lt (įsigyti galima čia). Jis yra vidutinio šiurkštumo (kas yra kaip tik tokiam masažui), turi ir rankeną (kuri nusiima), ir dirželį.

Masažo eiga yra tokia: 1) odos nereikia šlapinti ar drėkinti – ji turi būti sausa! Masažą reikia atlikti prieš einant praustis. Judesiai turi būti gana ilgi, judame link širdies: kojas ir rankas masažuojame iš apačios į viršų, o pilvą ir sukamaisiais judesiais. Nebijokite labiau paspausti ant šepečio, bet nepersistenkite. Oda turi pradėti raudonuoti, bet įbrėžimų neturi likti. Kiekvinai zonai skirkite po 2-3 minutes; 2) po masažu iškart lipkite į dušą (geriau, kad tai būtų kontrastinis dušas); 3) iškart po dušo tepkite kūną natūraliu aliejumi. Aš naudoju The Organic Pharmacy Detox Cellulite Body Oil iš Biovaistine.lt (įsigyti galima čia čia), kurio sudėtyje yra ekologiškų simondsijų (jojobos), medetkų, jonažolių, morkų ir erškėtuogių aliejų. Odą detoksikuojantys ir atgaivinantys kadagių, rozmarinų, greipfrutų ir pankolių eteriniai aliejai pagerina mikrocirkuliaciją, šalina toksinus ir aprūpina odą deguonimi. Šį aliejų reikia irgi tepti sukamaisiais judesiai, masažuojant nuo pėdų kylant aukštyn, širdies link.

Kvapas yra be galo malonus ir atpalaiduojantis. Tokią procedūrą galima daryt nors ir kasdien. Rezultatai pasimato jau po pirmos procedūros, o celiulitas sumažės po kelių savaičių, mėnesio. Puiku, jei masažas sausu šepečiu taptų jūsų kasdieniu ritualu – laiko ir pastangų reikia nedaug, o garantuota ne tik puiki nuotaika, bet ir lygi, graži, skaisti oda. Rekomenduoju išbandyti visiems, nes procedūra tikrai verta dėmesio! O gal jau yra bandžiusių? Kokie įspūdžiai?

nuotraukos: Canon 6d + Canon 50 mm f1.8

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.