LET’S TALK ABOUT… LANCOME GRANDIOSE!

2016 rugpjūčio 1 in Apžvalga, Grožis - 2 komentarai

LT Ne taip jau ir seniai Lancome pristatė dvi Grandiose serijos naujienas – blakstienų tušą ir akių apvadą, arba kaip aš liaudiškai sakau, skystą akių pravedimą. Labai norėjau kuo skubiau išbandyti šias Lancome Grandiose naujienas, nes: 1) buvau girdėjus labai daug teigiamų atsiliepimų ir 2) esu pakvaišus dėl akių pravedimų ir tušų, nes neįsivaizduoju savęs be tobulai pravedimu ir tušu pabrėžtų akių. Išbandžiau ir priėjau prie bendros išvados. Skaitykite toliau ir patys viską sužinosite.

lancome grandiose_5lancome grandiose_4GRANDIOSE EYELINER

LT Norėdami atskleisti naujas akių apvado galimybes, Lancome sukūrė inovatyvią skysto akių apvado naujieną – Grandiôse Eyeliner. Įkvėptas profesionalių makiažo ekspertų metodais, šis išskirtinis akių apvadas atveria moterims naujas išraiškingo akių makiažo galimybes. Naujoji tanki, nepermatoma bei intensyviai matinė skysto apvado formulė  sukuria ryškų bei ilgai išliekantį akių apvadą. Naujoji technologija leidžia pakreipti aplikatoriaus kojelę 35 laipsnių kampu, taip palengvindama nepriekaištingai tikslios ir tiesios linijos nubrėžimą.

Man patiko šis pravedimas. Labai ilgai išsilieka, niekur neatsispausdina ir nedingsta dienos bėgy. Aš turiu namažai įgūdžių ir praktikos su skystais akių apvadais, todėl dažytis su šiuo man yra itin paprasta. Ypač lengva su juo brėžti pravedimo “uodegą”. Visada gaunasi lygiai ir gražiai. Jei tą dieną naudoju pravedimą, tai naudoju tik šį. Pastebėjau ir vieną minusą. Jis, palyginus su kitais mano bandytais pravedimais, yra sausokas. Reikia kelis kartus įmerkti teptuką, kad padažyčiau abi akis. Nors naujokams šioje srity tai yra privalumas, nes būtent dėl šio mano išskirto minuso praktiškai neįmanoma išsitepti.

Mano įvertinimas: 4/5

Kaina: 35,95€

lancome grandiose_6lancome grandiose_3lancome grandiose_2GRANDIOSE EXTREME L’EXCESS MASCARA

LT Tai yra tankinantis ir ilginantis tušas, kuris sukurtas papildyti Grandiôse įvaizdį, suteikiant blakstienoms maksimalią apimtį. Naujoji Grandiôse Extrême L’Exces akių tušo formulė yra ypač tankios tekstūros, kuri minkštai padengia kiekvieną blakstieną, o tušo šereliai tobulai atskiria kiekvieną blakstieną. Patentuotas SWAN-NECK™ šepetėlis nudažo visas blakstienas nuo vieno akies kraštelių iki kito ir nuo šaknų iki pat galiukų.

Kai pirmą dieną išbandžiau šį tušą, sužavėta nelikau. Tiesiog tikėjausi daugiau, o gavau labiau užriestų blakstienų efektą nei išgaudavau su kitais mano naudojamais blakstienų tušais. Be to, dar ir išsitepliojau. Po kelių dienų, o gal ir visos savaitės, naudojimo tušo konsistencija pagaliau pasikeitė, padžiūvo nuo kontakto su oru, o pats tušas nuo to laiko yra mano kosmetinės perliukas. Jis tobulai užriečia blakstienas ir neleidžia joms nukristi visos dienos bėgy, suteikia joms maksimalios apimties ir, beje, labai gerai prailgina. Nei su vienu tušu nepavykdavo išgauti tokio nerealaus ir trijopo (užriestos, tankios, ilgos blakstienos) efekto. Tiesa, jei mėgstate itin subtilų makiažą, tai šis tušas jums nepatiks, nes tai iš tikrųjų Extreme. Aš nesu subtili šiuo atžvilgiu, todėl šį naudoju kiekvieną dieną. Be to, jis dienos bėgy visiškai netrupa ir neatsispausdina ant vokų ir paakių zonos. Žinojau, kad Lancome tušai tikrai verti dėmesio, bet šitas yra tobulumo viršūnė.

Mano įvertinimas: 5/5

Kaina: 35,95€

IMG_9543lancome grandiose_1photos: me

2 Komentarai

 • JULY FAVORITES | 2016 - Luscious Style 2016 rugpjūčio 5 at 14:59

  […] Jau rašiau apie šią porelę čia. Nenoriu kartotis, tad tik pasakau, kad šie Lancome Grandiose produktai yra mano vasaros […]

 • […] su Dust. Blakstienoms šiuo metu naudoju Lancome Grandiose Extreme tušą, apie kurį rašiau čia. Antakius “nupiešiu” su Maybelline Master Brow Pro […]

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×