LET’S TALK ABOUT MY 2016

Sveiki! Man vis dar sunku patikėti, jog 2016 jau liko praeityje, o dabar jau skaičiuojame trečią 2017 metų savaitę. Kol 2017 dar nespėjo įsibėgėti, noriu dar kartą kartu su jumis prisiminti praėjusius metus ir pasižiūrėti, kiek visko daug (ar nedaug?) įvyko 2016 metais. Bet kokiu atveju praėję metai tikrai buvo pilni visko: ir juoko, ir liūdnų akimirkų, kai norėdavosi pasiduoti ir viską mesti, ir naujų pažinčių, ir nepamirštamų akimirkų su jau pažįstamais žmonėmis, be kurių 2016 nebūtų 2016, ir kelionių, ir iššūkių, ir renginių, ir naujų projektų bei bendradarbiavimo pasiūlymų. Esu be galo laiminga. Išmokau žiūrėti į save kritiškiau, tačiau tuo pat metu ir gerbti save bei vertinti tai, ką darau.

Ar liko neįgyvendintų tikslų? Nežinau. Aš niekada nesudarinėju tikslų sąrašų metų pradžioje ir tuo labiau neskelbiu jų viešai. Ar jums nebūna taip, jog kartais per anksti pasakote pažįstamiems, jog ketinate ką nors įgyvendinti arba kažkur nukeliauti, o vėliau tie planai žlunga? Man taip būna visada, todėl nenoriu, kad mano svajonės ir būdai, kuriais aš sieksiu tų svajonių – tikslai – liktų neįgyvendinti, kaip ta suplanuota ir niekada neįvykusi kelionė. Aš esu linkusi manyti, kad svajoti ir užsibrėžti tikslus reikia tyliai ir  nepasakoti apie tai visiems aplinkiniams. Bent jau tokios yra mano vidinio pasaulio taisyklės. Mažiau kalbėk, daugiau daryk! Ties šia fraze ir noriu pradėti savo 2016 metų apžvalgą.

Pats pirmas 2016 metų su tinklaraščio rašymu susijęs įvykis – įsigytas naujas objektyvas. Prieš tai daugiau nei dvejus metus mylėtą Canon 50mm f1.8 pakeitė Sigma 30mm f1.4. Man vaizdinės medžiagos kokybė yra labai svarbi, todėl bent kartą į metus stengiuosi įsigyti ką nors naujo, kad ta kokybė būtų dar geresnė.

2016 metų pradžioje kartu su Aliona ir Ieva apsilankėme X-faktoriaus filmavime ir pamatėme, kaip viskas vyksta savo akimis. Ačiū, Maybelline!

O čia mūsų Polhem PR spaudos dienas prisiminus. Tiek daug gerų emocijų, juoko ir pati geriausia kompanija.

Visada svajojau aplankyti Maskvą. Nesu nei karto prieš tai buvusi Maskvoje ar kur nors kitur Rusijoje. Na, išskyrus Kaliningradą. Šis miestas man visada asocijuodavosi su prabanga, grožiu, galia bei, aišku, rusų kalba, kuri yra mano gimtoji. Anksčiau neturėjau galimybės čia nuvykti, nes tai malonumas ne iš pigiausių. Lėktuvų bilietai (čia nėra Ryanair’o), viza, pragyvenimas, maistas, pirkiniai… Be to, neturėjau kompanijos. Kovo mėnesį supratau, jog nėra ko laukti ir reikia kuo skubiai pirkti bilietus į skristi į Rusijos sostinę. Taip ir padariau. Taip pat tai buvo mano pirmas “vienišas” skrydis, tačiau visi mano lūkesčiai pilnai pasiteisino. Pamačiau ir padariau tai, ką norėjau.

Aplankiau patį gražiausią prekybos centrą pasaulyje – GUM. Tiesa, sužavėta likau toli gražu ne prabangiomis parduotuvėmis, esančiomis viduje, o pastato grožiu. Ypatingai gražiai jis atrodo sutemus.

Visada reikia naudotis visomis galimybėmis. Taip, aš užpildžiau akreditaciją į mados savaitę MBFW… ir buvau akredituota! Savo akimis pamačiau mėgstamiausius rusų dizainerius ir jų naujas kolekcijas. Pamačiau ir kaip vyksta gatvės mados fotografų darbas mados savaitės metus – nesužavėjo nei kiek.

Šiuo metu neturiu kitokios nuotraukos. Šią (ir kitas) nuotraukas padarė nuostabioji Anna, ennfrancosays.com autorė, su kuria susipažinau labai inovatyviu būdu – per instagramą. Su ją labai smagiai praleidome visą dieną Maskvoje ir būtent ji parodė man šį miestą iš vietinės gyventojos pusės.

Naujas blogo dizainas ir persikėlimas į naują platformą. Ačiū, Augustei už pagalbą.

Lietuvą pagaliau pasiekė Urban Decay dekoratyvinės kosmetikos prekinis ženklas. Labai laukiau šio momento, nes UD kosmetika yra viena geriausių. Taip pat apsilankiau keliuose jų vakarėliuose. Tiesa, per šiuos metus kažkodėl negavau didelės dalies naujienų. Supykau, Urban Decay. Supykau, Urban Decay.

Toliau mūsų laukė paslaptingoji Mados Infekcija. Kolekcijų tikrai buvo vertų dėmesio, tačiau ta jų organizacija ir požiūris į tinklaraštininkus yra apgailėtinas. Daugiau neturiu ką bepridurti.

Ak, nepakartojama Rygos mados savaitė su Maybelline. Tai geriausias “blogeriškas” įvykis per visus 2016 metus. Maybelline, mes norim dar!

Labai patiko Lancome Energie de Vie linijos pristatymas.

Labai gerai prisimenu ir jaukų vakarą su Apoteca kūrėja. Buvo labai smagu susipažinti ir pabendrauti.

O taip ėjau į pačios geriausios mados iliustratorės Akvilės Lesauskaitės Magnum parodą. Džiaugiuosi turėdama tokius talentingus draugus.

Pirmosios Kiehl’s parduotuvės atidarymas Lietuvoje. Kaip smagu bendradarbiauti su tokiais prekiniais ženklais!

Mados Prieskonių priešpiečiai prabangiame Dine restorane.

Vasaros pradžioje filmavau video Maybelline konkursui su The Blushed Nudes šešėlių palete.

Akimirka iš video filmavimo Lancome konkursui.

Pirmas gyvas susipažinimas su Nyx dekoratyvine kosmetika.

Antrą kartą svečiavomes Kiehl’s parduotuvėje, kur buvo pristatytos naujienos. Kelios tos naujienos iki šiol yra mano mėgstamiausios priemonės. Kyla klausimas, kada gi jau trečias pasimatymas? Kiehl’s, mes pasiilgome!

Liepos mėnesį turistavome su Simona Berlyne.

Pirmi tikri vokiški pietūs Berlyne.

Tai buvo mano antras kartas Berlyne. Vis dar įsivaizduoju Berlyną kaip miestą, kur galėčiau ateityje gyventi. P.S. ši nuotrauka yra mano pati mėgstamiausia iš viso šio trip’o archyvų.

Pakeliui į Michael Kors naujos kolekcijos pristatymą rugpjūčio pabaigoje.

O taip! Ilgai svajotos ir 100 proc. užsitarnautos atostogos Graikijoje, Rodo sąloje. Pati geriausia ir pati karščiausia 2016 metų savaitė.

Išvyka į vieną seniausių Rodo miestų – Lindos. Šis pasakiškas vaizdas atsiveria nuo aukščiausio miesto taško, t.y. akropolio.

Rodo miesto senamiestis privalo būti aplankytas. Nors mūsų viešbutis buvo nutolęs apie 2 km nuo senamiesčio, bet tai netrukdė mums nužingsniuoti iki jo bent kartą per dieną.

Nuotrauka, dėl kurios teko prakaituoti 1/2 dienos. Iš aš pozuoju nugara dėl to, jog veidas visas raudonas.

Grįžusi po atostogų iškart užsirašiau ir kirpyklą balayage dažymui. Laikas atnaujinti savąjį balayage, tačiau šįkart norėčiau dar šviesesnės spalvos.

Nyx parduotuvės atidarymas vakarėlis, po kurio kitą dieną aš kirpau atidarymo juostą su dar penkiomis tinklaraštininkėmis.

Seminaras apie plaukų garbanojimą su GHD ir Inhair.

Derinys bendradarbiaujant su Tally Weijl.

Dior dekoratyvinės kolekcijos pristatymo akimirka.

Susipažinau su Smashbox kosmetika ir pačiu fainiausiu vizažistu Sebastian.

Yay! Mano gimtadienis ir rožinis balionas.

2016 metais pirmą kartą gavau dovanų ne šokoladinį, o “kosmetinį” advento kalendorių. Net ne vieną, o visus du. Aciū, Nyx ir Lancome.

Kalėdinė fotosesija su Tally weijl bei Evelina ir Martina. Buvo linksma!

Štai ir viskas. Įvyko visko daug, tačiau žinau, kad 2017 padarysiu dar labiau įsimintiniausius! Taip pat noriu padėkoti savo pačiai geriausiai komandai: Sandrai, Alionai, Maženai, Ingai, Simonai ir Kotrynai. Be jūsų šis tinklararščio rašymo ir tobulėjimo kelias nebūtų toks linksmas.

 

2 Komentarai

 • Sandra 2017 sausio 20 at 11:56

  Nerealiai !!! ❤❤❤

 • Aliona Kovalionok 2017 sausio 20 at 21:50

  Labai fainas įašas ir nerealios nuotraukos ;-)))

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×