MY LILIENTHAL BERLIN WATCH

2017 vasario 8 in Apsipirkimas, Mada - Komentarų nėra

Sveiki! Šiandien nusprendžiau šiek tiek pamiršti apie kosmetiką ir pakalbėti apie mano vieną naujesnių laikrodžių, kurį nešioju ant savo riešo jau netoli dviejų mėnesių. Tai Lilienthal Berlin prekinio ženklo L1 laikrodis. Aš labai mėgstu laikrodžius, nes tai bene vienintelis aksesuaras (išskyrus Michael Kors pakabuką), kuris būna su manimi 5 iš 7 dienų per savaitę. Nežinau kodėl, bet laikrodis man yra geriau už visas apyrankes ir žiedus, nes tai ne tik gražus, bet ir funkcionalus aksesuaras. Labai atidžiai renkuosi laikrodžius ir tikrai niekada neperku “papigiai” laikrodžių iš ebay ir panašaus tipo el. parduotuvių. Man laikrodis turi būti paprastas dizaino atžvilgiu, minimalistinis, kad tiktų prie visų įmanomų derinių ir visais metų laikais atrodytų adekvačiai, ir kokybiškas. Ieškojau dar niekad nematytą prekinį ženklą ir netikėtai instagram platybėse radau Lilienthal Berlin laikrodžius. Smalsumas ir noras susipažinti su nauju prekiniu ženklu nugalėjo, tad po kelių savaičių nuo pirmo susipažinimo vienas L1 jau papuošė ir mano riešą. Skaitykite toliau ir sužinosite, kuo šie laikrodžiai yra ypatingi ir kodėl, verti dėmesio.

Švarus dizainas, tvariai pagamintas Vokietijoje ir įkvėptas Berlyno miesto charakterio. L1 tai daugiau nei laikrodis. Jis visada seka miesto ritmą, tačiau yra atsipalaidavęs, tai ne tik laikrodis, tai ir laiko globėjas. Nors dizainas iš pirmo žvilgsnio paprastas ir aiškus, tačiau po to paprastumu slypi visa istorija. Būtų galima L1 laikrodį papuošti viena iš Berlyno meškų arba televizijos bokštu, tačiau tai būtų per daug ir “neskanu”. Ciferblato vidury yra pavaizduotas žymaus Weltzeituhr formos elementas, o skaitmenys yra iš Berlyno tipografijos. Berlynas yra mano vienas mėgstamiausių Europos miestų, kuriame įsivaizduoju save gyvenančią, todėl šis laikrodis man visada primena Vokietijos sostinę ir jos dvasią bei vyraujančias nuotaikas.

Kalbant apie laikrodžio kokybę, tai čia viskas idealu. Na, prisipažinkite, jog Vokietijos kokybės standartai yra vieni aukščiausių Europoje, jei ne visame pasaulyje. Dirželis yra pagamintas iš tikros odos ir ne bet kur kitur, o mažose dirbtuvėse, esančiose pietų Vokietijoje. Laikrodžio detalės yra pagamintos iš nerūdijančios plieno, o tai užtikrina laikrodžio ilgaamžiškumą. Stikliukas irgi yra labai tvirtas, nes jame yra safyro. Liliethanl Berlin atstovai teigia, jog norint palikti nors ir nežymų įbrėžimą, reikės labai daug pastangų. Laikrodžių yra dviejų skirtingų dydžių, dviejų metalo spalvų, trijų ciferbato ir dirželio spalvų. Trumpai tariant, jūs patys galite susikurti tokį laikrodį, apie kokį svajojate ir koks labiausiai tiks prie jūsų stiliaus. P.S. tai yra unisex laikrodžiai, tačiau dažniausiai moterys renkasi mažesnio diametro, o vyrai – didesnio. Tiesa, aš pasirinkau didesnį ir nematau čia jokios problemos.

Kaina siekia 199 eur už laikrodį. Tai yra plius minus viduriukas, lyginant įvairių prekinių ženklų laikrodžių kainas. Ar verta? Taip! Savo laikrodį galite susikurti čia.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×