L’OCCITANE CITRUSINIŲ VERBENŲ GAIVA KŪNO PRIEŽIŪROJE

2018 rugpjūčio 30 in Apžvalga, Grožis - Komentarų nėra

Sveiki! Nors vasarą jau oficialiai baigėsi, tačiau mano širdy vasara dar toli gražu nesibaigė. Gal dėl to, kad šių metų vasara buvo itin šilta ir saulėta? O gal dėl to, kad prieš savaitę grįžau iš nuostabaus grožio Kretos salos? Kad ir kaip ten bebūtų, šiandien noriu šiek tiek papasakoti apie naująją L’Occitane citrusinių verbenų kūno priežiūros liniją, kurią gavau išbandyti vasaros viduryje. Aš esu iš tų žmonių, kurie nemažai laiko ir pastangų skiria veido odos priežiūrai, pastoviai vis kažką naujo išbando, eksperimentuoja, bet su kūno priežiūra pas mane labai prasti reikalai. Labai sunkiai prisiverčiu naudoti bet kokį kūno drėkiklį. Ar tai būtų lengvas losjonas, ar sunkus sviestas, man nuo to jokio malonumo. Žinau, kad reikia, bet nieko negaliu su savimi padaryti. Gavusi L’Occitane naujienas, apsidžiaugiau, nes pamaniau, kad su jomis man geriau seksis draugauti. Priemonių kvapas yra labai gaivus, citrusinis, visos yra labai lengvų tekstūrų, pats tas vasarai. O dabar šiek tiek plačiau apie kiekvieną iš jų!

CITRUSINIŲ VERBENŲ ŠVEIČIAMASIS KŪNO CUKRUS

Pasak L’Occitane: “Šis gaivus šveičiamasis cukrus šveičia, švelnina odą, suteikia jai gaivos bei subtiliai pakvėpina kibirkščiuojančiu verbenų aromatu. Formulėje derantys šveičiamieji riešutų kevalai, cukrus ir taukmedžių sviestas sukuria švelnų odos šveitimą ir malonius pojūčius. Naudojimas: sukamaisiais judesiais masažuokite ant sausos ar drėgnos odos, po to nuskalaukite. Didesnį dėmesį skirkite šiurkščioms kūno vietoms (keliams, kulnams, alkūnėms, pečiams). Tinka visiems odos tipams.”

Nors apie šį šveitiklį pasakoju pačioje pradžioje, bet išbandžiau jį patį paskutinį. Anksčiau visada naudodavau druskos šveitiklius ir buvau jais 100 proc. patenkinta, todėl pati asmeniškai nelabai žiūrėjau į cukrinių pusę. Šis man nelabai patiko, nes gana sunkiai pasiskirsto ir atrodo, kad nepakankamai nušveičia. Taip pat yra labai tikštas. Taip, po naudojimo oda būna švelni, o kvepia labai maloniai ir subtiliai, bet vis dėlto šį kūno šveitiklį vertinu vidutiniškai ir ateityje rinksiuos labiau agresyvius druskos šveitiklius, pavyzdžiui, Geomar arba Pupa.

Mano įverinimas: 3/5

Kaina: 24 eur

CITRUSINIŲ VERBENŲ KŪNO IR PLAUKŲ PURŠKIKLIS

Pasak L’Occitane: “Papildytas organiniu verbenos ekstraktu iš Provanso ir aktyviais gaivinamaisiais ingredientais, šis vasariškas, lengvas ir nepaliekantis lipnumo kūno ir plaukų purškiklis suteikia gaivos pojūtį ir gerą savijautą. Oda pakvėpinama gaiviu, kibirkščiuojančiu aromatu. Naudojimas: purkškite kūno odą ir plaukus bet kuriuo dienos metu, kai tik norisi drėkinimo ir gaivos pojūčio.”

Nors ši priemonė nėra jokia būtinybė, bet naudoti labai smagu. Kvapas kaip ir visos linijos – gaivus, citrusinių verbernų, neįkyrus. Aš jį naudojau per karščius vietoje kvepalų, bet purškiau visą kūną, kad kvapas išliktų kuo ilgiau. Tiesa, man norėtųsi, kad kvapas išliktų šiek tiek ilgiau.

Mano įvertinimas: 4,5/5

Kaina: 14 eur

CITRUSINIŲ VERBENŲ DRĖKINAMOSIOS KŪNO PUTOS

Pasak L’Occitane: “Lengvos kūno putos, papildytos organiniu verbenų ekstraktu, mentoliu ir aktyviais drėkinančiais ingredientais, suteikia gaivos, visą dieną drėkina odą, apgaubia ją kibirkščiuojančiu verbenų aromatu. Naudojimas: prieš naudojimą gerai suplakite, išspauskite nedidelį kiekį putų ir tepkite ant sausos, švarios kūno odos. Venkite, kad putos patektų į akis. Po naudojimo rankas nuplaukite švariu vandeniu.”

Ne tik sužavėjo, bet ir visiškai pavergė mano širdį. Labai nemėgtu tų visų teplionių kūno kremais. Ypač rytais… Todėl man šios putos yra tikras išsigelbėjimas! Be galo lengvos tekstūros, malonaus kvapo, lengvai ir greitai pasiskirsto po visą odą ir akimirksniu susigeria. Galima iškart šokti net į aptemptas kelnes ir nesijaudinti, kad jos prilips. Galbūt žiemai šios pūtos bus per lengvos, bet šiuo metu – pats tas! Naudoju su dideliu malonumu ir jums rekomenduoju išbandyti šiokią tokią inovaciją kūno priežiūros srity!

Mano įverinimas: 5/5

Kaina: 23 eur

nuotraukos: Canon 6d + Canon EF 35 mm f/1.4L USM

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×