Look of the day: ALMOST SANTA’S HAT

2017 sausio 1 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

coat H&M/ sweater and hat Lindex/ jeans Zara/ shoes 5th Avenue from Deichmann/ watch Lilienthal Berlin


Sveiki! Vakar visi dalinosi savo 2016 metais įgyvendintais tikslais, tačiau apie tai aš pakalbėsiu su jumis jau 2017 metais, tikriausiai rytoj. Kol dar turiu visą dieną tam, kad išsimiegočiau, išgrečiau kruvą puodelių kavos, paragaučiau visus saldainius ir pyragus, kuriems vakar neužteko jėgų, aš noriu pasidalinti paskutiniu 2016 metų deriniu. Šiltas smėlio spalvos paltas, mėgstamiausi mėlyni džinsai, patogūs aulinukai su kulnu ir Kalėdų senelio inspiruota kepurė. Abejoju, ar ši kepurė reikalinga šiame derinyje, tačiau galutinis mano atsakymas: “Taip, labai reikalinga!”. Ir dėl to, kad tai ryškus akcentas, ir dėl to, kad su kepure yra žymiai šilčiau ir tikimybė sušalti ir susirgti yra kur kas mažesnė. Kalbu apie sušalimą, nes būtent taip apsirengusi ėjau apsižiūrėti Vilniaus eglutės, kuri šiais metais yra tikra socialinių tinklų žvaigždė. Niekada nebuvau ant tiek sužavėta mūsų egle, kad sunku patikėti, kad tai tikrai mano miesto eglė. Ir šių metų eglė tikrai patinka ne man vienai, nes nei karto nesu mačiusi tiek žmonių aplink eglės, kad neįmanoma praeiti, o norint supirkti karšto vyno ar spurgą, reikia stovėti eilėse. Apie nuotraukas šalia eglės net neverta svajoti; pažiūrėjau ir gana.

Tikiuosi, kad sėkmingai palydėjote 2016 ir smagiai sutikote naujuosius 2017 metus! Linkiu naujais metais pasiekti visus užsibrėžtus tikslus, niekada nepasiduoti ir judėti tik pirmyn ir tiesiog būkit laimingi! Labai ačiū, kad buvote su manimi visus 2016 metus ir tikiuosi, kad išliksite ištikimais skaitytojais ir 2017 metais, o aš pasistengsiu stebinti jus kokybišku ir įkvepiančiu turiniu bei žymiai dažniau kelti video ir organizuoti mini konkursus. Susimatome 2017!

ootd_santas-hat_6ootd_santas-hat_8ootd_santas-hat_5ootd_santas-hat_9ootd_santas-hat_1ootd_santas-hat_3ootd_santas-hat_10ootd_santas-hat_7photos: Nadia

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×