LOOK OF THE DAY: ATOSTOGŲ GĖLĖS

2017 liepos 14 in Kelionės, Mada, Stilius - 1 komentaras

palaidinė H&M/ sijonas Zaful/ rankinė Rosegal/ basutės Lidl/ laikrodis Cluse iš Timebar.lt


Sveiki! Šiandien dalinuosi antru atostogų deriniu, bet pirmu tiesiai iš Korfu salos. Kaip jau minėjau ankstesniame įraše čia, dėl labai puikaus kelionių organizatorių darbo man teko gyventi viešbutyje vienai. Ne, aš tikrai nebijau gyventi viena, bet kas mane fotografuos? Grįžti po atostogų į Vilnių be vizualinio turinio aš sau leisti negalėjau, todėl išeitis buvo tik viena – stovas ir pultelis. Taip, šios nuotraukos buvo padarytos būtent su šių dviejų pagalbininkų pagalba. Lengva nebuvo, nes prie techninių kliūčių prisidėjo dar ir žmogiškasis faktorius – gėdos jausmas, kurio išvengti sunku, kai tu sau fotografuojiesi lauke, o į tave žiūri ir šypsosi kiti poilsiautojai. Na, nieko tokio, kadangi tikslas įgyvendintas ir aš grįžau su papildomais 3 deriniais. Antram vakarui Korfu pasirinkau jau čia rodytą sijoną iš Zaful, bet šįkart suderinau jį su šviesiai geltonos spalvos trumpa palaidine, rožiniu rankinuku, kuris puikiai dera su sijonu, ir auksinėmis basutėmis. Riešą puošia vienintelis aksesuaras, kurį pasiėmiau su savimi – Cluse laikrodis. P.S. su kodu DARJA10 Timebar.lt bet kurį Cluse laikrodį galite įsigyti su 10 proc. nuolaida.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

1 komentaras

 • Ajla 2017 liepos 15 at 13:51

  Love your post dear ♥
  If you want check out my blog.I write about fashion,beauty and lifestyle . Maybe we can follow each other and we can be great blogger friends !

  http://herecomesajla.blogspot.ba/

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×