Look of the day: AUTUMN WITH TALLY

2016 spalio 12 in Mada, Stilius - 2 komentarai

Sveiki! Taip, šiandien pagaliau dalinuosi tuo tikruoju lietuviško rudens deriniu. Tikras mūsų ruduo nėra įmanomas be šiltų megztinių, pašiltintų striukų ir kepurių. Šiandieninis mano derinys būtent ir yra viso šio džiaugsmo atspindys. Būtent taip aš atrodau darbo dienomis, kai skubu į universitetą, bėgu į darbą arba vaikštau Vilniaus senamiesčio gatvėmis.

Neįsivaizduoju savo egzistencijos be šiltos striukės arba parkos. Mada mada, stilius stiliumi, bet sveikata yra svarbiau. Be to, kas pasakė, kad sriukės yra nuobodžios, nemadingos ir “atgyvenusios” savo aukso amžių? Svarbu teisingai ją priderinti prie kasdienės aprangos ir tuomet atrodysit kaip kokio didmiesčio stileivos. Aš bordo parką iš Tally Weijl derinu su plėšytais džinsais, šiltu megztiniu aukštu kaklu, megzta kepurė su užrašu “Wild Girl” ir tote tipo rankine, kurios linksmos aplikacijos nerealiai gerai dera su kepure. Ar įrodžiau, jog šilta kasdienė “uniforma” gali būti ryški ir stilinga?

P.S. visi drabužiai ir aksesurai (išskyrus batus) yra iš Tally Weijl parduotuvės, kurią rasite Vilniaus, Kauno, Klaipėdos bei Šiaulių PC “Akropolis”.

ootd_autumn-with-tally_3ootd_autumn-with-tally_1ootd_autumn-with-tally_9ootd_autumn-with-tally_5ootd_autumn-with-tally_7ootd_autumn-with-tally_2ootd_autumn-with-tally_8ootd_autumn-with-tally_4photos: Nadia

2 Komentarai

 • Aušrinė Smilgytė 2016 spalio 12 at 12:27

  Labai jaukus derinukas! Aš pati jau net ne prie striukės, o prie kailinių perėjau, nes tokiu oru neįmanoma kitaip 🙂

 • […] derinys tai paprastas kasdienis derinys. Panašų jau rodžiau čia. Tiesiog kasdienė uniforma: be galo šilta parkos tipo striukė su kailiuku, kamufliažinės […]

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×