Look of the day: BACK IN BLACK

2016 lapkričio 22 in Mada, Stilius - 1 komentaras

top and choker Stradivarius/ dress and coat Lindex/ backpack Zara/ hat H&M


Sveiki! Kodėl aš rankose laikau balioną? Todėl, kad šios nuotraukos buvo darytos kitą dieną po mano gimtadienio, kai po darbo važiavau į miestą jo “švęsti”. “Švęsti”, nes nelabai mėgstu švęsti savo gimtadienius ir neskiriu jiems daug dėmesio. Bet balionus ir dovanas gauti visada smagu! Atsimenu, kad paskutinį kartą balioną gavau dovanų prieš aštuonerius metus. Iki šiol dar archyvuose turiu nuotrauką su tuo balionu, o dar po aštuonerių metų jau žiūrėsiuį šias nuotraukas.

Kalbant apie derinį, tai jis šiek tiek gotiškas. Ir ne vien dėl juodos spalvos. Ilgas paltas, ilga juoda suknelė, palaidinė, kuri persišviečia, ir masyvūs batai. Tai nėra mano kasdienis pasirinkimas, o greičiau nuotaikos įtaką, bet rezultatas man tikrai patinka.

ootd_back-in-black_2ootd_back-in-black_3ootd_back-in-black_7ootd_back-in-black_6ootd_back-in-black_1ootd_back-in-black_5photos: Nadia

1 komentaras

 • Marija 2016 lapkričio 23 at 21:59

  Love this all black look, the accessories are just perfect!!! 😉 xoxo

  http://www.stylesensemoments.com/

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×