LOOK OF THE DAY: BALTA JUODA

2017 rugsėjo 4 in Mada, Stilius - 1 komentaras

džemperis, džinsai ir rankinė Lindex/ batai Nike Huarache iš Gosneakers.lt/ laikrodis Daniel Wellington


Sveiki! Sveikinuosi su jumis jau rudenį, pirmą rudens pirmadienį. Tai reiškia, kad visiems moksleiviams ir studentams jau prasidėjo mokslo metai. Sėdžiu ir pavydžiu pati sau, kad nuo šiol man rugsėjo pradžia reiškia tik šaltesnio mados sezono pradžią. Šiandieninis derinys yra mano vienas iš kasdienių pasirinkimų, kadangi taip apsirengusi galiu eiti praktiškai bet kur: ir į darbą, ir į renginį, ir į kavinę, ir į miestą. Paprasti juodi džinsai yra rudens must have, nes neįsivaizduoju be jų savo drabužinės. Su tokiais džinsais yra labai lengva sukurti derinį bet kokiai progai. Tą dieną aš pasirinkau baltą suvarstomą džemperį ir sportbačius, kadangi norėjau jaustis itin patogiai ir kad joks drabužis nevaržytų mano judesių ir tempo. Beje, spėjau įsimylėti šį baltą džemperį, nes nors tai ir yra “beformis” megztinis, tačiau ta suvarstomo korseto imitacija sukuria moteriškesnį siluetą ir pabrėžia liemenį.

P.S. su kodu darjatupcaja15 gausite 15 proc. nuolaidą danielwellington.com. Tad jei ilgai svajojote apie kokį nors DW laikrodį, yra puiki proga įsigyti jį šiek tiek pigiau.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

1 komentaras

 • Emilija 2017 rugsėjo 7 at 14:33

  Tikra klasika, labai gražu. 🙂 Puikiai tai suderinai ir fainai atrodai. Nuostabu!

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×