Look of the day: BLACK AND WHITE WITH TALLY

blouse, skirt, leather jacket, hat Tally Weijl/ shoes Tamaris


Sveiki! Šiandien dar vienas derinys, bet ne šiaip dar vienas, o vienas mylimiausių šį rudenį. Esu įsimylėjus šios palaidinės su sijonu kombinacija. Seniai ieškojau tokio tipo sijono, kuris būtų pieštuko formos, aptemptas, juodas, bet, aišku, nenubuodus. Šis pateisino visus mano lūkesčius! Patogus, tobulo ilgio, su mažomis juostelėmis ir sidabriniu užtrauktuku su žiedu. Būtent tas mielas užtrauktukas ir medžiagos tekstūra mane ir sužavėjo. Šį sijoną derinu ir su megztukais, ir, kaip šiuo atveju, su palaidinėmis. Pasirinkau baltą palaidinę su juoda juosta aplink kaklą ir tikrai neprašoviau! Vos įkėlus nuotrauką į instagram, sulaukiau žinučių su klausimais, kur aš pirkau tokį choker’į. Kaip jau supratote, tai nėra choker’is, o tiesiog palaidinė! Bet ne paprasta, o tikrai išskirtinė palaidinė, kuri sulaukia ir teigiamų komentarų, ir klausimų, kas tai per palaidinė ir iš kur. Šį sezoną tokio tipo palaidinės turi būti itin populiarios, nes choker’ių mada vis dar čia ir nesiruošia niekur pabėgti.

Dar užsidėjau juodą skrybėlę ir odinį švarkelį. Žodžiu, gavosi tikros stilingos miestietės įvaizdis, kuris ne tik man be galo patinka ir tinka, bet ir jaučiuosi savimi dėvėdama šį derinį.

P.S. visi drabužiai yra iš Tally Weijl parduotuvės, kurią rasite Vilniaus, Kauno, Klaipėdos bei Šiaulių PC “Akropolis”.

ootd_black-and-white-with-tally_1ootd_black-and-white-with-tally_6ootd_black-and-white-with-tally_5ootd_black-and-white-with-tally_3ootd_black-and-white-with-tally_4ootd_black-and-white-with-tally_8ootd_black-and-white-with-tally_2ootd_black-and-white-with-tally_9photos: Nadia

3 Comments

  1. Absentta Gorelova
    2016 spalio 23 / 18:24

    Palaidinė – tobula!

  2. Sandra
    2016 spalio 23 / 19:36

    Nerealiai!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.