Look of the day: CAMO AND TALLY

2016 lapkričio 18 in Mada, Stilius - 1 komentaras

Kaip gi vis dėlto sunku būti pozityvios nuotaikos ir į viską žiūrėti teigiamai, kai vaizdas už lango yra toks pilkas ir liūdnas. Nori nenori, bet palaipsniui tas vaizdas pro langą ir bjaurus oras prareda veikti. Kaip jau matote, aš jau pasidaviau oro įtakai, o tai atsispindti ne tik mano mintyse, bet, aišku, ir aprangoje.

Šiandieninis derinys tai paprastas kasdienis derinys. Panašų jau rodžiau čia. Tiesiog kasdienė uniforma: be galo šilta parkos tipo striukė su kailiuku, kamufliažinės (a.k.a. camo) džinsai su detalėmis ant kelių bei jaukus pilkas megztinis, iš kurio, patikėkite manimi, tikrai sunku išlipti šaltą lapkričio dieną. Taip, kažkur giliai širdy noras puoštis vis dar gyvas, bet kartais geriau vadovautis ne širdimi, o sveiku protu – kasdieniai rinktis patogius, šiltus, bet stilingus drabužius, o plonus sijonus ir palaidines pasilikti tam tikroms progoms, pavyzdžiui, šventinei vakarienei, mados renginiui, meno parodai, koncertui ir susitikimui su geriausiomis draugėmis. Arba tiesiog savaitgaliui!  Tiesa, rytoj gi jau šeštadienis, o reiškia, kad galima jau pradėti galvoti apie rytojaus derinį. Palaukite, visai pamiršau, kad rytoj visuose PC “Akropolis” bus Jamam. Ar aš važiuosiu? Tikrai taip, nes drabužių (o dar ir su nuolaida) niekada nebūna per daug! Susitinkame ten?

P.S. visi drabužiai yra iš Tally Weijl parduotuvės, kurią rasite Vilniaus, Kauno, Klaipėdos bei Šiaulių PC “Akropolis”.

camo-tally_4camo-tally_6camo-tally_8camo-tally_5camo-tally_9camo-tally_7photos: Nadia

1 komentaras

 • 1310bynora 2016 lapkričio 18 at 16:03

  What a great look love that cool combo!

 • Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×