Look of the day: CASUAL MONDAY

2017 sausio 23 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

coat Lindex/ sweater Pull&Bear/ trousers thrifted/ backpack Zara/ shoes 5th Avenue from Deichmann/ watch Lilienthal Berlin


Sveiki! Ir vėl pirmadienis, ir vėl naujos pradžios. Jei ne kažko tai įspūdingo, tai bent jau savaitės tai tikrai. Ar jūs dažnai sau pažadate, kad pradėsite kažką daryti nuo pirmadienio? Sportuoti, sveikai valgyti, pirkti tik būtiniausius dalykus, pradėti skaityti naują knygą, sutvarkyti spintą, nupuošti eglę? Aš stengiuosi užmiršti tuos “nuo pirmadienio” pažadus ir pradėti daryti viską tą pačią dieną, o ne “nuo pirmadienio”, kuris iš tikrųjų gali būti net ne šių metų pirmadienis, tiesa? Taip pat šiandieninio pirmadienio proga dalinuosi nauju žieminiu, bet šiek tiek elegantišku deriniu. Na bent jau man tai yra žieminis elegantiškas variantas, nes retai kada pasirodau mieste su kulnais. Nors gal reikėtų dažniau? Vis dėlto, kiek galima vaikščioti su plokščiu padu?!

P.S. pirmą kartą išbandžiau naują Canon G7X fotoaparatą derinio fotografavimui. Ar galite atspėti, kurios nuotraukos buvo darytos su kuriuo fotoaparatu?

nuotraukos: Canon G7X ir Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×