LOOK OF THE DAY: COACHELLA VIBES | TALLY WEIJL

2017 balandžio 29 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

Sveiki! Nors lauke oras ir nėra labai vasariškas, o greičiau rudeniškas, tačiau aš vis tiek noriu šiek tiek pakalbėti apie vasarą bei vasaros privalumus. Manau, kad jau pagal pirmą nuotrauką supratote, kad šiam įrašui buvau įkvėpta ne taip ir seniai praėjusiu “Coachella” muzikos festivaliu. Kažkam gali pasirodyti keista, bet aš savo noru praktiškai neklausau muzikos. Girdžiu populiariausias dainas važiuodama mašinoje, vaikščiodama po prekybos centrą, bet nei savo telefone, nei kompiuteryje neturiu praktiškai jokių dainų. Kartais paleidžiu kokį nors grojaraštį per youtube, tačiau tai būna gana retai. Vis dėlto tai nereiškia, kad man nepatinka muzika ir tikrai paaukočiau daug ką tam, kad apsilankyčiau Los Anželo dykumoje vykstančioje “Coachella”. “Coachella” nėra vien muzikos, bet taipogi tai ir stiliaus bei mados festivalis. Socialinė žiniasklaida bei socialiniai tinklai tiesiog mirga nuo nuotraukų iš šio festivalio, todėl nori nenori, bet pamatai, kiek stilingų asmenybių ten apsilankė ir kaip jos atrodė. Nenuostabu, kad ir drabužių parduotuvės nenori atsilikti nuo festivalių tendencijos, todėl ruošia ir pristato mums, pirkėjams, savo kolekcijas, įkvėptas ta neapsakoma lengvabūdiška atmosfera.

Šiandien dalinuosi savo sukurtu deriniu tokio tipo festivaliui, kaip “Coachella”. Pasirinkau be galo gražią mėtų spalvos suknelę ir juodą permatomą kimono iš Tally Weijl. Vos įžengusi į Tally Weijl parduotuvę ir pamačiusi šonu kabantį mėtų splavos drabužį, pribėgau prie jo. Iš pradžių net nemačiau, ar tai sijonas, ar suknelė, nes mane patraukė ši ryški, nors man ir visai nebūdinga spalva. Pasirodo, kad tai buvo ši gana atvira suknelė, tačiau nepabijojau jos pasimatuoti ir tuo džiaugiuosi, nes suknelė man puikiai tiko! Aišku, viena suknelė nėra išbaigtas įvaizdis, todėl prie jos priderinau juodą kimono su išsiuvinėtais paukščiukais. Nežinau, ar šis įvaizdis būtų toks pat idealus, jei paukščiukų spalva neatitiktų suknelės spalvos, todėl džiaugiuosi, kad mano atveju spalvos tobulai atitinka ir dera tarpusavyje. Na, festivaliui aš jau pasiruošus ir beliko tik nuspęsti kokiam.

P.S. suknelė ir kimono yra iš Tally Weijl parduotuvės, kurią rasite Vilniaus, Kauno, Klaipėdos bei Šiaulių PC “Akropolis”.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×