Look of the day: CRAZY I’M?

2016 birželio 29 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

top Mohito/ skirt Lindex/ shoes Zara/ bag Mango/ sunglasses Zerouv/ watch Daniel Wellington


LT Akiniai, kuriems pavyksta visiškai pakeisti derinį, t.y. praskaidrinti jį savo nuotaikingumu. Su jais visada jaučiuosi daug drąsiau ir smagiau, kad net nepavyksta ramiai ir rimtai pozuoti. Na, patys matot. Beje, jums nieko neprimena šie akiniai? Man jie yra visiška ir labai vykusi Eifelio bokšto interpretacija. Atsimenu, kad planavau su jais važiuoti į Paryžių ir įsiamžinti šalia Eifelio bokšto, Marso laukų fone. Bet pamiršau. Ar tai ne ženklas, kad laikas ir vėl planuoti kelionę į meilės miestą? Ne, tai ne meilės miestas. Tai kultūros, istorijos ir architektūros sostinė!


EN Sunglasses which can completely change your outfit with its cheeriness. They always make me feel more confident and funnier and I even can’t pose as a normal human being. You can see what I’m talking about. Also, guys, what these sunglasses reminds you of? I think these are a perfect interpretation of Eiffel tower. I remember that I was planning to travel with them to Paris, but sadly, absolutely forgot about the idea and didn’t end up taking pictures with them in front of Mr. Eiffel… Does it mean that I should start planning my next trip to Paris? I hope so! 

ootd_crazy_im_4ootd_crazy_im_5ootd_crazy_im_3photos: Nadia

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×