DAUGIAU SPALVŲ | TALLY WEIJL

2018 kovo 22 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

švarkelis, marškinėliai, kelnės ir rankinė Tally Weijl


Saulė vis dažniau pradėjo rodytis – laikas pakalbėti apie spalvas. Ar pastebėjote, kad šį sezoną visur pilna spalvų? Žalia, mėlyna, raudona ir geltona spalvos užkariauja praktiškai visų drabužių parduotuvių lentynas. Pasidaviau šiai spalvų manijai ir aš. Iš pradžių pradėjau žiūrėti į žalią spalvą – nusipirkau žalią languotą sijoną, užsinorėjau garderobą papildyti raudonos spalvos akcentu – užsisakiau raudonas kelnes, pradėjau žvalgyti į geltoną – Tally Weijl parduotuvėje užmačiau šį nuostabų verstos odos imitacijos geltoną švarkelį. Kaip išvis įmanoma pasakyti “ne” tokiai spalvai? O pasakyti “ne” šios spalvos striukytei išvis misija neįmanoma. Nors gali pasirodyti, kad tokia spalva nėra praktiška, sunkiai derinama ir labai greitai nusibos, bet drįsčiau paprieštarauti! Geltona tobulai dera su daugeliu spalvų, bet ypatingai gerai žiūrisi su pilka. Mano šiandieniame derinyje aš Tally Weijl švarkelį derinau su laisvo kirpimo šviesiai pilkomis kelnėmis, baltais marškinėliais su užrašu ir gėlių elementais bei paprastais baltais sportbačiais. Idealus variantas tiek laisvalaikiui, tiek į darbą. Aišku, jei jūsų darbovietė netoleruoja sportbačių, tai rinkitės batelius. O ką jūs manote apie ryškias spalvas kasdienai?

Tally Weijl Lietuva Instagram paskyra čia, o Tally Weijl parduotuves galite rasti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių p/c “Akropolis”.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×