Look of the day: DENIM PIECE FROM LIDL

2017 vasario 22 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

Sveiki! Šiandien noriu šiek tiek pakalbėti su jumis apie džinsą. Džinsas yra tas audinys, kuris niekada “neišeis iš mados”. Nors patys džinsai atsirado 19 amžiuje, tačiau išliko tokie pat aktualūs ir madingi iki šiandienos. Mano spintoje yra labai daug drabužių iš džinso: bent 8 džinsai, 3 džinsiniai švarkeliai, du džinsiniai sijonai, džinsinė suknelė ir džinsiniai marškiniai. Visokių spalvų, modelių ir garinimo variantų. Džinsas yra mano labai geras draugas, kuris visada išgelbėja, kuomet užeina nuotaika “neturiu kuo apsirengti”.

Dažniausias džinsą perku mums įprastuose drabužių parduotuvėse arba online, tačiau šie džinsiniai marškiniai tikrai nėra iš jokios Zaros. Jie yra iš Lidl! Džinsiniai marškiniai iš Lidl? O taip! Niekada nebūčiau pagalvojusi, kad drabužis iš maisto prekių parduotuvės taps mano kasdienio garderobo dalimi. Tiesiog niekada nebūčiau pagalvojusi, kad tokioje vietoje galima iš tikrųjų nusipirkti kokybišką ir madingą drabužį. Ir iki šiol negaliu patikėti, kad šie juodo džinso marškiniai nėra iš Zaros ar H&M. Va čia tai stebuklas!

Tiesa, visa naujoji Lidl “Denim” kolekcija verta jūsų dėmesio. Taip pat labai rekomenduočiau išbandyti ir nusipirkti jų boyfriend stiliaus džinsus. Deja, bet kol kas mano nuotraukų su džinsais nesulausksite, nes paprasčiausiai neįlindau į 36 dydį (paprastai nešioju 38)… Bet man taip patiko jų modelis, medžiaga ir spalva, kad manau greitu metu keliausiu pirkti didesnio dydžio. Ne, nepergyvenkite, drabužius tikrai galima gražinti ar pasikeisti per 30 dienų, tačiau mano atveju aš savo gavau dovanų, todėl belieka pačiai nusipirkti didesnį dydį, nes tiesiog neįsivaizduoju, kur dar galėčiau rasti tokius pat ar panašius džinsus už juokingai mažą kainą. Kam mokėti 40 ar 50 eurų už džinsus, jei šalia jūsų namų yra Lidl? Nežinau, ar kas nors iš jūsų išdrįs nusipirkti marškinius ar džinsus iš “Denim” kolekcijos, bet garantuoju, kad nusivilti neteks. Na, nebent iš pirmo karto nepataikysite su dydžiu, bet užtat kokybė nepaliks abejingų! Kas kartu su manimi bėgs į Lidl kovo 9 dieną ieškoti naujų džinsų? Nes džinsų niekada nebus per daug!

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×