LOOK OF THE DAY: BE DŽINSŲ NIEKUR | TALLY WEIJL

2018 vasario 25 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

striukė, džemperis ir džinsai Tally Weijl


Be džinsų – niekur! Šia frazė tiesiogiai susijusi su manimi, kadangi sunkiai įsivaizduočiau savo gyvenimą be džinsų. Tai yra ne tik be galo patogus pasirinkimas kasdienai, bet ir, teisingai suderinus, atrodo itin stilingai ir nenuobodžiai. Mano spintoje džinsų visada buvo daug: juodi aukštu liemeniu, mėlyni normaliu liemeniu, mėlyni aukštu liemeniu, mėlyni plėšyti, juodi plėšyti, tamsiai mėlyni mom stiliaus džinsais, šviesiai mėlyni mom stiliaus džinsai, patrumpinti, normalus ilgio, skinny, slim, boyfriend… Sąrašas yra begalinis, kadangi džinsai man, kaip ir daugeliui, yra a must to have. Juos galima nešioti tiek su marškiniais, švarku ir aukštakulniais, tiek su džemperiu, sportbačiais ir pašiltinta striuke. Šiandieniame derinyje aš pasirinkau antrą variantą ir prie šviesiai mėlynų džinsų paaukštintu liemeniu priderinau geltonos spalvos patrumpintą džemperį, trumpą juodą pašiltintą striukę ir paprastus baltus sportbačius. Šie džinsai iš Tally Weijl yra be galo patogūs, nevaržo judesių ir atrodo išties gražiai. Toks derinys galbūt į darbą nelabai tiktų, tačiau aktyviam laisvalaikiui yra pats tas! O kokia yra jūsų nuomonė apie džinsus? Kiek porų turite savo spintoje? 1 ar 10?

P.S. šiuo metu visose Tally Weijl parduotuvėse perkant dvejus džinsus, antriems -50 proc. nuolaida!

Tally Weijl Lietuva Instagram paskyra čia, o Tally Weijl parduotuves galite rasti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių p/c “Akropolis”.

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×