LOOK OF THE DAY: EARED UP

2017 gegužės 29 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

odinė striukė ir kepurė H&M/ palaidinė Zara/ sijonas Reserved/ rankinė Lindex/ batai Free People/ laikrodis Daniel Wellington/ akiniai Zerouv


Labas rytas! Pirmadienį skubu pradėti nuo naujo įrašo ir šį kartą tai ir vėl derinys. Žadėjau, kad derinių bus daugiau, tad stengiuosi kuo dažniau juos kelti. Šiandien dalinuosi deriniu, kuris  buvo įamžintas prieš geras 3 savaites. Ar dar daugiau? Čia dar esu su ilgesniais plaukais, kas dar kartą parodo, jog nuotraukos nėra pirmo šviežumo. Kalbant apie derinį, tai tą dieną nuspendžiau pabūti beveik visa juoda, kas mano gyvenime pasitaiko gana retai, ir vienintelis ne juodas drabužis yra pilki marškinėliai. Be to, pabandžiau priderinti ir akinius su permatomais stikliukais iš Zerouv, dėl pritaikymo taip ir neapsisprendžiau. Šiuo atveju akiniai tikrai suteikia įvaizdžiui įdomumo, tačiau tai tikrai nėra lengvai priderinamas aksesuaras. O ką jūs manote apie tokio tipo akinius? Vertėtų dažniau nešioti ar geriau paslėpti stalčiuje?

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×