Look of the day: EMBROIDERED BAG

2017 balandžio 25 in Mada, Stilius - 2 komentarai

džemperis ir sijonas Tally Weijl/ batai Zara/ rankinė Rosegal/ kojinės Lindex


Sveiki! Pagaliau prisiruoašiau pasidalinti su jumis nauju deriniu, nes pastaruoju metu deriniai mano bloge atsiranda vis rečiau. Bet būtinai pasitaisysiu ir kelsiu derinius bent kartą per savaitę, o geriausiu atveju – du kartus. Grįžtam prie šio derinio, kurį kartu su drauge įamžinome praeitą šeštadienį. Ar buvo šalta? Tikrai taip, bet ko nepadarysi dėl gražių nuotraukų, tiesa? Ne, bent jau mados blogerės su manimi tikrai sutiks. Šio derinio pagrindinis akcentas yra mano nauja rankinė iš Rosegal.com. Ji atkeliavo pas mane šeštadienio rytą ir taip man patiko, kad iškart atidariau spintą ir puoliau ieškoti drabužių, kurių pagalba atkartočiau mano galvoje užstrigusį įvaizdį. Pasirinkau prailgintą džemperį su užrašu ir žalią klostuotą sijoną iš Tally Weij, o juodi odiniai batai ir blizgančios kojinės puikiai papildė įvaizdį. Esu įsimylėjusi šią rankinę tiek dėl jos išskirtinio dizaino, tiek dėl spalvos, tiek dėl kokybės bei kainos santykio. Labai ilgai ieškojau kažko panašaus, bet vienintelė rankinė, kuri patraukė mano dėmesį buvo iš Mango. Deja, bet paklausa tai rankinei iš Mango buvo per didelė, todėl išpirktos jos buvo labai greitai, o aš likau be rankinės… Dar gerą mėnesį ieškojau kažko panašaus ir, kaip matote, radau! Kokybė tikrai ne ką blogesnė nei Mango, o tikimybė sutikti gatvėje žmogų su tokia pačia rankinė yra itin maža. Jei pamatysite šią rankinę Vilniaus gatvėse, tai žinokite, kad čia aš!

nuotraukos: Canon 600d + Sigma 30mm f1.4 Art

 

 

2 Komentarai

 • Jovilė 2017 gegužės 3 at 17:01

  Noriu pagirti ir pasveikinti ne tik už išskirtinį stilių, bet ir paties blog’o kokybę. Seku keletą užsienio fashion blogger’ių įvairiose platformose, tačiau niekada nebuvau ieškojusi nieko panašaus tarp mūsų tautiečių. Šiandien susiradusi straipsnį apie rekomenduojamus puslapius peržūrėjau turbūt daugumą popiuliariausių šioje srityje ir galiu pasakyti – WOW! Jūsų puslapyje mane sužavėjo viskas: nuo rašymo stiliaus, informatyvumo, fotografijų kokybės iki, žinoma, pačių rūbų. Linkiu sėkmės ir spalvingos spintos!

  • Darja 2017 gegužės 3 at 20:05

   ačiū labai labai! <3 labai smagu sulaukti tokių komentarų, kurie tikrai suteikia dar daugiau įkvėpimo tobulėti! 🙂

  Atsakyti

  APIE MANE

  DARJA TUPČAJA

  Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

  SEKITE MANE KITUR

  ARCHYVAS

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI

  ×