Look of the day: FAVORITE BACKPACK

coat and tights Lindex/ backpack Zara/ scarf New Yorker/ shoes Batų Kalnas/ glasses Dior


Labas rytas! Ar jau matėte, jog Aliona ar Absentta šiuo metu svečiuojasi Talino mados savaitėje? Kaip ir aš norėčiau būti ten kartu ir vėl prisiminti pavasario Rygos mados savaitės patirtį, apie kurią rašiau čia. Žodžiu, nepamirškite sekti naujienas tiesiogiai iš Talino, nes jau pirmos dienos kolekcijos mane sužavėjo.

Kaip šiuo metu atrodo mano kasdienybė? Ryškiai! Ir viskas tik aksesuarų pagalba, nes praeitą savaitę sėkmingai papildžiau savo spintą keliais itin įdomiais aksesuarais. Vieną iš jų pristatau jums šianden – tai odinė kuprinė su spalvotomis kniedėmis. Kai tik pirmą kartą pamačiau ją, pasakiau sau, kad ji privalo būti mano. Taip ir įvyko. Nežinau, ar tai praktiškas pirkinys, bet išskirtinis tai tikrai. Aš esu tikra kuprinių mylėtoja, todėl ši jau tapo mano kasdieniu pavydovu ir lydės mane net ir į renginius.

ootd_favorite-backpack_4ootd_favorite-backpack_1ootd_favorite-backpack_6ootd_favorite-backpack_8ootd_favorite-backpack_7ootd_favorite-backpack_3ootd_favorite-backpack_5photos: Sandra

2 Comments

 1. 2016 spalio 20 / 8:57

  Aš šiandien irgi postnsiu look’ą su šiuo paltu. 😀 Labai gražiai atrodai!

  • Darja
   2016 spalio 22 / 7:09

   haha 😀 bet žiauriai fainas paltas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.