Look of the day: FLORAL’S CALLING | CLAIRE

2016 rugpjūčio 2 in Mada, Stilius - Komentarų nėra

dress and cardigan Claire/ shoes and bag Zara/ rings & Other Stories


LT Praeitą savaitę pasiryžau naujam iššūkiui. Stiliaus iššūkiui, kuriuo metu išsirinkau man labiausiai patikusius drabužius iš Claire parduotuvės ir paruošiau jums net 3 skirtingus derinius. Pirmas derinys, kurį rodau šiandien, yra be galo elegantiškas ir artimas man. Labai mėgstu tokio tipo sukneles derinti kartu su šiltais megztiniais. Itin aktualiai tai atrodo vasaros pabaigoje, kai tai vis dar yra vasara, bet ruduo jau ne už kalnų. Tokį variantą renkuosi eidama į miestą vėlyvos vasaros vakarą.

Jei trumpai apie pačią parduotuvę, tai Claire – tai danų prekinis ženklas, nesenstanti klasika ir nuolatinis balansas tarp mados ir klasikos, išsiskiriančios paprastumu, elegancija ir neblėstančiu grožiu. Claire parduotuvę rasite PC Europa antrame aukšte ir facebook paskyroje čia.


EN Last week I challenged myself to pick up my favorite pieces from Claire store and prepare 3 look for you. As you can already see, the challenge was successfully accepted. First look is so elegant and it is definitely something that I feel comfortable wearing. I love these kind of dresses and always try to style them with heavier knits. This look is perfect for late summer evenings in August, because it’s still summer, but autumn is right around the corner. 

ootd claire europa antras_3ootd claire europa antras_5ootd claire europa antras_2ootd claire europa antras_4photos: Nadia

Komentartų nėra

Atsakyti

APIE MANE

DARJA TUPČAJA

Esu 25-erių metų vizualinio dienoraščio apie stilingą gyvenimą luscious-style.com autorė, įvairaus vizualinio bei tekstinio turinio kūrėja bei nuomonės formuotojų rinkodaros specialiste. DAUGIAU APIE MANE.

SEKITE MANE KITUR

ARCHYVAS

NAUJAUSI STRAIPSNIAI

×